Profil uživatele

Bibi

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 3.11.2018)
BIG - Městské divadlo Brno: 40 %
Nuda v Brně... s tímto pocitem jsem odcházela po 3 hodinách z MdB. A tak souhlasím s příspěvkem Karla. Vzala jsem na představení i dvanáctiletou dceru, ale ani ona neodcházela s nadšením. Dva diváci vedle nás na druhou půlku představení už nedošli. Na Mary Poppins jsme spolu byly dokonce 3x.
BIG ...Až příliš mnoho dětí, kulis a efektů a výsledek nevalný. Navíc si člověk uvědomí, že v divadle mají šanci především potomci slavných... pan Gazdík obsadil 2 syny, 3 děti paní Antalové...
(zadáno: 17.3.2018)
Drahoušku, toužím po tobě... - Divadlo Radka Brzobohatého: 80 %
Moc jsem od toho nečekala... kamarádka chtěla do divadla a tak jsme prostě šly. Byla to opravdu pravá komedie, velmi mě překvapil a pobavil Ernesto Čekan.
Příjemné odreagování a hezký pohled na Davida Gránského. Pár dní po zhlédnutí tohoto představení jsem četla rozhovor s Davidem, kde mluvil o tom, že hraje a točí scény, kde je polonahý nebo se líbá (tak ať si to užívá a přítelkyně nežárlí).
(zadáno: 17.3.2018)
Ani za milion! - Divadlo v Rytířské: 80 %
Vtipná "detektivka", Adéla a Jiří jsou velmi sehraná dvojice a nikoho dalšího nepotřebují. Bavilo mě to od začátku do konce. Už vtipný byl příchod paní Gondíkové.
(zadáno: 17.3.2018)
Čarodějky ze Salemu - Městské divadlo Brno: 90 %
Drama při kterém člověk prožívá opravdu mrazivé pocity...uvědomí-li si, že děj je dle skutečných událostí ze 17. století a najde v něm tolik krutých prvků dnešní doby (žárlivost, davovou hysterii, vyřizování účtů) Tedy opravdu nadčasovost. Ve mně silný zážitek vyvolala i hlavní představitelka Elizabeth Proctorové - Lenka Janíková. Vidět ji v těch černých šatech v tak dramatické roli pouhý měsíc po ztrátě životního partnera, klobouk dolů...má můj obdiv!
(zadáno: 10.2.2018)
Jo, není to jednoduché - Divadlo Palace: 70 %
Oddychová konverzační komedie se skvělým Jiřím Langmajerem. Text vtipný, hra celkem svižně plyne. Z KD Rubín v Brně, kde ji hráli koncem ledna, jsem vysmátá neodcházela, ale s tím, že je hra odpočinková, souhlasím. Adéla se odbourala pouze 2x a připadalo mi to milé. Chápu, že při pohledu na Jiřího v roli profesora matematiky, který urputně zapírá "migranta z východu" v koupelně, je obtížné odříkávat svůj text bez přirozené reakce... Herečka Monika Timková by měla zvýšit příjem potravy, je kost a kůže.