Profil uživatele

BlaBla

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 21.3.2013)
Od první chvíle vtažena do hry a "propuštěna" až při děkovačce. Nádherné představení od výborných hereckých výkonů přes zajímavou scénu až po výborně zvolenou doprovodnou hudbu. Škoda, že už se blíží derniéra :-((
(zadáno: 27.2.2013)
Tak nějak nevím. Chvilkami poutavé dialogy, chvilkami trošku uspávaly, celkově takové umírněné, tak nějak pod pokličkou a přitom téma stále aktuální, možná ještě víc než v době zrodu inscenace. Líbila se mi Jana Stryková.
(zadáno: 27.2.2013)
Tak tohle se mi hodně líbilo! Nepotřebuju kulisy, nepotřebuju doslovnost, jen výborné herce ve výborném představení. A to bylo splněno beze zbytku!Richardu Krajčovi se dalo věřit každé slovo, výkon naprosto jedinečný, David Švehlík velmi dobrý a ještě se na něj příjemně dívá a příjemně naslouchá jeho hlasu :-))
(zadáno: 1.2.2013)
Těžké zaujmout v jednom představení děti i dospělé a tady se to beze zbytku povedlo, i když se děti občas smály na jiném místě než dospělí :-)), ale to k tomu patří. Moc hezké a příjemné pohlazení i v čase jiném než vánočním.
(zadáno: 16.1.2013)
Využila jsem hostování Divadla Petra Bezruče v Divadle Komedie a nelitovala. Jen jsem se trochu bála, aby to zlo nepřeskočilo z jeviště až do první řady, ve které jsem seděla, tak přesvědčivě to totiž bylo zahrané. A taky se mi líbilo, jak Sylvie Krupanská dokázala odlišit postavu matky a dcery.
(zadáno: 16.1.2013)
Jedním slovem krásné! Představení, které nemá slabinu, herecké výkony všech výborné, důmyslně využité hlediště, nějaká tvrdá židle naprostý detail .... prostě představení, na které s určitým časovým posunem půjdu ještě jednou :-))
(zadáno: 16.1.2013)
Úžasné!!! "Dlouháni" kabarety prostě umí. Každý herec měl svůj prostor k vyjádření, ať už hereckému, pevěckému či tanečnímu, a všichni byli prostě báječní! Ještě dnes po čtrnácti dnech od shlédnutí ve mně ten krásný zážitek přetrvává.
(zadáno: 16.1.2013)
Nedá mi to, abych nenapsala pár slov, představení mě těžce nebavilo, hlavní představitelé jsou výborní herci, ale jak kdyby jim ty role neseděly, o ostatních radši mluvit nebudu, měla jsem pocit, že je komparz na jevišti, nejhezčí byly svatební šaty, ve kterých se Simona Stašová v druhé půli objevila, ale to je přeci jen trochu málo za 490,- Kč, které jsem dala za vstupenku :-((