Profil uživatele

C.lementine

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 13.11.2016)
Výborná práce každé jednotlivé složky: světlo, zvuk, herci, a režie, která neskutečným způsobem zkombinovala dokument s pohybovou a velmi symbolickou, ale přesto sugestivní formou. Ač jsem si říkala, že horolezectví je asi to poslední téma na světě, které by mě zajímalo, přesto tvoří v současné době prostor, kdy rozhodnutí jsou doslova otázkou života a smrti. Otevírá témata bratrských vztahů, ega dokázat si něco, výčitek za španté rozhodnutí. Dva muži v péřových bundách pomalu přecházejí přes jeviště a vás to pohltí tak silně... Na tomto představení se mi plně vybavila síla divadla.
(zadáno: 9.11.2016)
Představení vychází z klauzur, ve kterých bylo potřeba téma vtěsnat do krátkého časového úseku. Pokud měla být forma i obsah představení uchována, težko pak tlačit na to, aby bylo představení delší. Z mého pohledu inscenace ve svém vyjádření uspěla, přesto v tempu, které inscenace nasadila jsem měla trochu problém s vyniknutím jednotlivých témat a situací.
(zadáno: 9.11.2016)
(zadáno: 9.11.2016)
(zadáno: 9.11.2016)
(zadáno: 9.11.2016)
(zadáno: 9.11.2016)
Hrát si a nechat to, kam až to zajde. Hravé, originální, vtipné, nesmyslné, konceptuální. Otázka ´proč´, zdá se mi poněkud nemístná. Koncept totiž nechává divákově fantasii co největší prostor. Poezie přeložena do obrazů, do jednání, které jsou stejně útržkovité a asociační.