Profil uživatele

Cihla

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 4.6.2018)
Na představení jsme vzali syna 13 let. Od Národního divadla jsem očekávala poněkud konzervativnější klasické ztvárnění. Po úvodu jsem byla trochu v šoku, ale nakonec musím uznat, že scéna byla velkolepá, ztvárnění dodalo báchorce na dynamice a možná tudy i vede cesta k zaujetí mladých diváků. Herecké výkony byly skvělé.
(zadáno: 4.6.2018)
Příběh jednoduchý, ale pěkné herecké výkony. Vyzdvihla bych především pana Klepla. Rozhodně mě to pobavilo.
(zadáno: 4.6.2018)
Rychlá, jednoduchá komedie. Neurazila ani neomráčila.
(zadáno: 4.6.2018)
Vděčný komický příběh skvěle ztvárněné postavy. Výkon Lindy Rybové i Hynka Čermáka je naprosto bezchybný. Pokud se chcete pobavit a odpočinout, tak tato hra rozhodně stojí za vidění.
(zadáno: 4.6.2018)
Zajímavá moderní scéna. Skvěle ho ztvárnil K. Dobrý a úžasný výkon podal i D. Prachař. Tempo inscenace je rychlé a akční. Na představení jsme vzali 13-ti letého syna a i jemu se představení líbilo. Hra nemá hluchá místa, zkrácení sice zrychlilo děj, ale trochu ubralo na celkovém vyznění psychologie jednotlivých postav.
(zadáno: 4.6.2018)
Skvělé drama, zajímavé prostředí. Úžasné herecké výkony všech dam. Samozřejmě nelze nevyzvednout výkon paní Ivy Janžurové, Vandy Hybnerové a mě osobně i velmi nadchla Pavla Beretová. Rozhodně nezbývá než doporučit, sama bych šla klidně znovu.
(zadáno: 4.6.2018)
Ztvárnění hry je pojato poněkud alternativně. Nemohu říct, že by se to nedalo vidět, ale rozhodně to nepatří mezi nejlepší inscenace, které jsme navštívili. První část je hodně zmatená, textu ve hře je relativně málo a divák se poněkud hůře orientuje. Druhá část nabrala na tempu. Herecké výkony jsou dobré, kostýmy a scéna zajímavá, takže za mě: "Neurazilo, ale nenadchlo".