Profil uživatele

Eli

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jiří Koula: 13 % (10)
Kateřina Jírová: 13 % (3)
Lukáš Dubský: 14 % (7)
Anežka Kotoučová: 15 % (2)
Pavla Haflantová: 15 % (2)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 11.4.2016)
Jestli Vám přijde legrační, že Bob Klepl vyjde na jeviště, otevře si plechovku piva a místo do pusy si ji vyleje na kabát, tak pak je to pro Vás. Čekali jsme na přestávku a pak rychle pryč. Mám ráda nenáročné komedie, ale toto je jejich urážka. Nechápu herce, že se k něčemu takovému sníží.
(zadáno: 16.11.2015)
v sobotu shlédnut film, v neděli představení.. každopádně doporučuji divadlo!!!! Stojí to za to a po dlouhé době mám zase co doporučovat!!! Bylo to skvělé!!!
(zadáno: 17.4.2015)
NESMRTELNÉ
(zadáno: 17.4.2015)
Viděno cca 3 roky zpátky, a i po té době ve mě zůstal pocit, dobré hry, kterou bych doporučila, sice už si nepamatuji celé představení, ale pár scén ve mě zůstalo, hlavně pěvecká a taneční vystoupení!
(zadáno: 17.4.2015)
Pamatujete na Horsta z WS-shopingu?, tak tady máte hned tři naprosto dokonalé "Horsty", kteří nabízejí ne WS-krouhač, ale WS-Williama Shakespeara. Jděte do divadla s tím, že chcete něco ulítlého, něco na pobavení a dostanete to! Srdcová záležitost - OTHELO!!!!! za to 100%.
Jediné minus, je drobná nevyváženost hry, chvilku se bavíte, až Vám tečou slzy a pak jen koukáte a přemýšlíte, co tím autor chtěl říci a v dalším okamžiku zase brečíte smíchy. Každopádně, Hamleta v 20 vteřinách nikde jinde neuvidíte!!!!
(zadáno: 17.4.2015)
Viděno v Divadle v Dlouhé, a byl to totální ODPAD!!! NEDOPORUČUJI, nic horšího jsem neviděla, nedá se dát ani hvězdička za takového herce jako je Roden, protože to byl opravdu průšvih od začátku do konce. Výsměch divákovi?! Zkouší co všechno vydrží?! Na konci nemáte ani za co tleskat! Nikdy jsem z představení (kino, divadlo) neodešla předčasně, ale toto si to zasloužilo, aby po přestávce byl prázdný sál!
(zadáno: 17.4.2015)
Moje srdcová záležitost, každý rok už 10let mi navozuje vánoční atmosféru. I když nám představitel malého Pavlíka trochu zestárnul, přišel o pár vlasů :), pořád když vběhne na jeviště vidím malého kluka, který chce zažít své vánoční dobrodružství. Představení které Vás od první do poslední minuty baví a je jedno zda je Vám 9 nebo 99let. Pokaždé mi přijde, že i herci (VŠICHNI JSOU SKVĚLÍ) se u toho baví, a možná proto je v divadle vždy skvělá atmosféra. Písničky Neckáře jsou nesmrtelné a když se zpívala "Půlnoční" měla jsem i slzičky v očích. SKVĚLÉ JEDINEČNÉ PŘEDSTAVENÍ!!!!!
(zadáno: 17.4.2015)
Komedie která neurazí, nenadchne, pobavíte se, za pár dní sice nebudete vědět o čem to bylo, ale zůstane pocit, že jste se bavili.
(zadáno: 17.4.2015)
Nejdříve jsem viděla film, který mě nadchl, a divadelní hra v tom pokračovala. DOPORUČUJI! Lehce depresivně ponurá komedie, která stojí za vidění, se skvělým obsazením, i když veškerou pozornost na sebe strhne Michal Dlouhý.
(zadáno: 17.4.2015)
Nic neočekáváte, nic nedostanete, opustíte divadlo a zapomenete, že jste v nějakém divadle byli. Hra jednoduchá, svěží, rychlá, prázdná, zasmějete se, ale žádný velký zážitek se nekoná. Přirovnala bych to k nekonečným seriálům, u kterých Vám rychleji uteče žehlení prádla.
Hvězdička navíc pro Filipa Blažka!
(zadáno: 17.4.2015)
Komedie, u které se nezasmějete - dlouhá, nudná, uřvaná, zbytečné postavy, zbytečné dialogy. 10% za skvělého Kamila Halbicha, který byl jedinou světlou stránkou na celé hře.
O přestávce jsme se hodně rozhodovali zda se do sálu vrátit.
Tuto hru určitě nebudu doporučovat :(