Profil uživatele

Hazel

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Šárka Schmarczová: 10 % (1)
Jan Pařízek: 23 % (8)
Lukáš Dubský: 23 % (3)
Michal Novák: 25 % (2)
Anežka Kotoučová: 30 % (4)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 14.3.2016)
Už dlouho mě žádné představení tak nezklamalo. Mám moc ráda Nezvalův text a jeho zkrácení mi nijak nevadilo a výkony všech herců byly báječné (viděla jsem Polívku a Štorkovou), hráli s úžasnou lehkostí a čistě jejich výkony jsem si velice užívala - za to těch 30%. Při první polovině jsem byla nadšena i ze scény a výtvarného pojetí. Jenže potom přišel již zmiňovaný Duvalův dům a sbor a já měla sto chutí odejít, protože mi to zkazilo celou druhou půlku. Nejsem nějaký zahořklý divák a kontroverze mi nevadí, ale tohle jak do téhle hry, tak do ND prostě nepatří.
(zadáno: 29.1.2015)
Velice zajímavé představení, co se týče textu a příběhu, tak i scénou. Výborné jsou i herecké výkony, kde nevím koho bych měla jmenovat, protože všichni jsou výborní. Scéna je jednoduše a přesto zajímavě vyřešena překlápěcí stěnou, i kostýmy a líčení je skvělé, protože díky tomu se vám opravdu zdá slečna Jairová nemrtvá. Tento typ mysteriózních-biblických příběhů se mi velmi líbí, také je v něm i trocha kritiky a satiry. Dlouhá mě opět nezklamala.
(zadáno: 29.1.2015)
Velmi povedené představení. Úžasné herecké výkony - zvláště pana Preisse a pana Trojana. Velmi se mi líbili kostýmy a scéna. Výborně jsem se bavila. Nemám vůbec co vytknout.
(zadáno: 29.1.2015)
Úžasné herecké výkony, úžasné kostýmy a úžasná scéna. Z herců bych vyzdvihla Jiřího Dvořáka. Pro mě velice povedené přestavení, u kterého jsem se výborně bavila.
(zadáno: 29.1.2015)
Velice hezká inscenace. Je úžasné vidět všechny tyto herečky znovu na scéně a ještě v jedné inscenaci. I ostatní výkony se mi líbili. Scéna byla také povedená. Nemám co vytknout.
(zadáno: 29.1.2015)
Tato inscenace ve mně nechala silný dojem. Už jenom výkony paní Kolářové, paní Postlerové a pana Brouska jsou úžasné. Ale i zbylé role jsou zahrány skvěle a velmi povedená je i scéna. Samozřejmě, že téma rozporu mezi rodiči a dětmi tu byl už mnohokrát, ale zde se mi to zdálo nějak jiné. Líbí se mi i to téma "zastydlé hipízačky", kdy se nám vlastně ukazuje, jak se rozpadly ideály, které tohle hnutí neslo.
(zadáno: 29.1.2015)
Velice povedená inscenace. Nijak mě to neuráží a velice jsem se bavila. Nemám nic co vytknout.
(zadáno: 29.1.2015)
Tato inscenace mi tématem a tím, že hlavní roli hraje také Viktor Preiss velmi připomíná Brouka v hlavě. Ale s ním se rozhodně srovnávat nedá. Hra se mi líbila i jsem se u ní bavila, ale našla bych jak v repertoáru Divadla na Vinohradech, tak i jinde lepší komedie. Viktor Preiss ale hraje báječně. Ale jako komedie pro odlehčení večera, kdy se chcete jen bavit, je to vhodné.
(zadáno: 29.1.2015)
Představení se mi líbilo. Je pravda, že přerušování představení/zkoušky režisérem se mi moc nezdálo. Velmi se mi ale líbil Petr Rychlý jako Hašler. Myslím, že některé scény měly velkou váhu, například z koncentračního tábora nebo rozhlasové vysílání Moravce.
(zadáno: 29.1.2015)
Velice příjemná komedie se zajímavou zápletkou. Velmi povedená scéna. Herecké výkony jsou báječné. Myslím, že tato komedie je prostě odpočinková. Já jsem se u ní velmi bavila, nečekala jsem nějaké veliké umění. Hra mi zpříjemnila večer a to je to hlavní, co jsem od ní očekávala.
(zadáno: 29.1.2015)
Tato inscenace má pro mě klady i zápory, klady ale vítězí. Kladem jsou úžasné herecké výkony Ondřeje Brouska a Jiřího Dvořáka. Je zde výborně využit Brouskův klavírní talent. Zajímavý je pro mě moment, kdy Mozart diktuje Salierimu část Rekviem. Velmi se mi líbila i scéna, i když je v podstatě minimalistická. Zápor vidím v některých scénách, které mi přišli až nějak moc bujaré a ukřičené a také scéna z opery. Rozporuplné mi přišli role tří hlasů, které promlouvají za tři tanečníky (neznám původní text hry, proto nemůžu říct, zda je to z textu nebo režisérská invence).
(zadáno: 29.1.2015)
Úžasné představení! Úžasné výkony podávají pan Brousek a Töpfer. Je to velmi zajímavá hra, která se u nás tolik nevidí. Zajímavě pojatá mi přišla i scéna. Jediné, co bych vytkla, je délka, ale určitě se nenudíte, jen vás překvapí, co vše ještě se vlastně bude dít. Dále mi moc neseděla Dagmar Havlová-Veškrnová v roli hraběnky.
(zadáno: 29.1.2015)
Velice hezké a povedené zpracování tohoto muzikálu. Skvělé je ústřední trio - Mošnová, Töpfer a Brousek ml. Moc se mi líbila i scéna. Velice jsem se bavila. Určitě bych doporučila tuto inscenaci k návštěvě.