Profil uživatele

Luciee

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 12.10.2016)
Velmi zábavná inscenace, která vás uchvátí od prvního momentu, promyšlené rychlé dialogy, ve kterých ani jedno slovo nechybí ani není navíc. Neuvěřitelně odehrané, především od Petry Špalkové, která v této roli září. Divák se neubrání smíchu ani slzám. Po dlouhé době velmi příjemná hra, ve které se každý tak trochu pozná. Za mě rozhodně stojí za vidění.
(zadáno: 4.10.2016)
Naprosto fascinující představení podané strhujícím způsobem oběma hereckými osobnostmi. Poutavý příběh vás vtáhne do děje od první vteřiny a nedýchátě až do chvíle, kdy se v sále rozsvití.
To nejlepší, co se dá poslední dobou na prknech vidět. A čím víckrát, tím lépe. Geniální. Děkuji!
(zadáno: 4.10.2016)
Nelze než se plně ztotožnit s výstižným komentářem paní Grégrové z redakce. Naprosto podprůměrné, trapné vystoupení, u kterého si stále opakujete, zda to myslí vážně či vše je pouhým žertem. Jedno z nejhorších představení za poslední roky, a to i navzdory zářivému obsazení. Navíc herecký výkon pana Etzlera se velmi podobá jeho podání doktora v inscenaci Rodina je základ státu, která však na rozdíl od této frašky dokáže diváka rozesmát.
Proč se věnuje energie na nastudování něčeho tak ubohého?! To se skutečně paní Hybnerová a spol domnívá, že divák je naprostý hlupák a omezenec?!