Profil uživatele

Petr Jan

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 19.4.2018)
Moc hezké představení a úžasná paní Jančurová! Děkuji za skvělý zážitek!
(zadáno: 19.4.2018)
Moc hezké představení. Byť je příběh všeobecně známý, dokáží vás vynikající výkony Zlaty Adamovské a Petra Štěpánka a skvělá režie Ondry Sokola zaujmout natolik, že se nebudete ani minutu nudit a budete s napětím očekávat, co se na jevišti odehraje dalšího. Jako bonus je krásná a propracovaná scéna.
(zadáno: 16.1.2017)
U tohoto představení jsem se ani minutu nenudil. Je skvěle narežírované i obsazené. Jsou tam úžasné kostýmy i scéna. Berenika Kohoutová i Honza Cina jsou skěle sehraní a moc hezky se na ně kouká a samozřejmě jim to úžasně zpívá. Další protagonisté jako pan Frej, paní Kolářová a v neposlední řadě pan Kraus a Klepl dodávají představení na výjimečnosti...
(zadáno: 1.8.2015)
Představení bylo hezké, ale přišlo mi, že je až příliš dlouhé a že se zacykluje a chvílemi i nudí. Choreografie a hudba se mi líbila moc. Někdy zbytečně laciné a vulgární pojetí mně osobně neuráželo, nicméně jsem si všiml, že ne všichni v publiku s tímto pojetím byli v pohodě a dokonce i někteří odešli, ale to je věc vkusu a očekávání a nikdy se nezavděčíte všem, to je samozřejmé. Celkově, ale příjemně strávený čas.
(zadáno: 1.8.2015)
Bob má úžasné charisma a na jevišti exceluje. Energie, ktera na predstaveni byla, je nepopsatelná, přesto mi to nedá a pokusím se ji přiblížit. Bob je velmi uvolněný a vy máte pocit, jakobyste byli jeho známí a seděli u něho v obýváku a on vám vyprávěl svůj životní příběh. Zkrátka není z něho cítit špetka nervozity, afektovanosti či snaha jít si za každou cenu pro prvoplánovitý potlesk. A právě tato uvolněnost a nadhled, kterou v sobě Bob na jevišti má, dělá z inscenace užásný zážitek.Dynamičnosti příběhu pomáhají hudební předěly a hlavě Bobovy taneční kreace, které jsou prostě nenapodobitelné
(zadáno: 19.3.2015)
Ztvárnění Evity Ondrou Sokolem je velmi neotřelé a poutavé. Monika Absolonová spolu s Peterem Strenáčikem perfektně společně provází příběhem a samozřejmě oba nádherně zpívají. K tomu Karel Roden jako Juan Perón je skvělá volba, protože svojí postavou i vzezřením budí respekt, zároveň jeho pěvecký projev a barva hlasu jsou velmi příjemné. A samozřejmě nesmím zapomenout na nádherný zpěv Veroniky Vyoralové a Ondry Izdnýho. Celkově inscenace drží velmi dobře pohromadě a graduje nádherným způsobem, až mě z některých scén, kdy se kupříkladu Juan Perón a Evita dostávají k moci mrazilo v zádech.