Profil uživatele

Romance

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 4.6.2023)
Herecký koncert Zdeňka Lambora. Myslím, že na takovou roli čekal dlouho, vlastně si nepamatuju, jestli jsem ho někdy v hlavní roli viděl. Ostatní herečky a herci (až na drobnou výjimku prkenného Adama Kořána) mu velmi zdařile sekundují. Dramatizace, překlad, scéna a kostýmy jsou výborné. Hra má spád a správně vyvážený poměr mezi dramatickými a komediálními scénami. Lze se domnívat, že by byl Dostojevskij se zlínským provedením svého díla velmi spokojený.
(zadáno: 31.3.2023)
Autentické provedení na autentické scéně se skvělými herci.
(zadáno: 31.3.2023)
Dechberoucí herecké výkony, režie i samotná hra. Nejlepší zážitek za posledních deset let.
(zadáno: 31.3.2023)
Nebýt filmu, asi bych se v inscenaci úplně neorientoval.
(zadáno: 31.3.2023)
Nenáročné představení, dobře zahrané, ze Zlínského regionu.
(zadáno: 31.3.2023)
Povedená inscenace. Mojí mamince, pětaosmdesátileté vdově, košilaté scény vyloženě zvedly náladu a na konci freneticky tleskala. Já také!
(zadáno: 31.3.2023)
Rozvláčné, dlouhé, nudné. Inscenace dokonce trpí neduhy ochotnických scén - jeden hraje, ostatní na něj strnule koukají. Pokud to byl režisérský záměr, pak jsem nepochopil, co měl vyjadřovat.
(zadáno: 31.3.2023)
Byla to smutná podívaná, která v sobě postrádala byť jen odlesk krásné literární předlohy, která se tak hezky podařila přetavit ve film v roce 1969. Postavy naprosto nevykreslené, vztahy odvyprávěné nikoliv odehrané a některé dějové události dokonce musely být dovysvětleny herci na scéně. A nekonečně dlouhé (bez dvaceti minut tři hodiny). Závěrečný monolog Gustava Řezníčka připomínal spíše cimrmanovský Záskok: "Jako mladý, začínající ...". Kdybych byl mladý jinoch a tato inscenace by byla mým prvním seznámením s dospěláckým divadlem, byla by i na dlouhou dobu poslední, kterou bych na divadle viděl. Ne-li vůbec poslední.