Profil uživatele

Tynyton

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 28.2.2018)
Trošku lituji toho ztraceného času, který jsem v divadle strávila. Atmosféru příběhu jsem si představovala trošku jinak a ytongové kulisy mi přišly naprosto nedostačující. Druhá polovina byla lepší než ta první, ale i přes to to opravdu nestačilo...
(zadáno: 29.11.2017)
Představení hodnotím kladně, ale mám několik výtek. Na to, že je to swing, tak mohly být adekvátní kostýmy. Oblečením herců jsem byla zklamaná. Co se týče samotného představení, tak mi chyběla forma... bylo to celé zmatené. Jakési vyprávění, kdy přeskakujete z jednoho swingaře na druhého, zmateně. První polovina slabší než ta druhá.
V druhé polovině vystoupila Jitka Vrbová, což byl zlatý hřeb představení, protože tohle vystoupení bych hodnotila na 100% a nebála jsem se po dozpívání vstát. Nádherné.
(zadáno: 26.10.2017)
Za mě ztráta času. Komedie, která se snažila být zábavná, ale až tolik nebyla. První polovina se vlekla, vtip chyběl, zvažovala jsem, že odejdu. Druhá polovina dojem celkem vylepšila. Poměrně hezký konec.
(zadáno: 24.10.2017)
Výborné!!! Skvělá oddechová komedie, kdy se celé divadlo otřásalo smíchy. Celou hru jsem si s nadšením užívala, i když musím říci, že druhá polovina byla o smítko slabší než ta první.
(zadáno: 24.10.2017)
Výborné zmodernizované pojetí klasické tragédie. Za mne naprosto ohromující výkon Děrgela.