Komentáře

Blog: Poslyš, ty chodíš často do divadla, co bys mi doporučila...?

zpět na komentáře

Reakce na příspěvek:
reona - 24.4.2012, 09:18:24
Tak pro zajímavost, jak tenkrát vypadal můj rozbor a doporučení:
No, takže asi takhle:
Městské divadlo Brno – veselých činoher má celkem poskrovnu, navíc povětšinou vyprodané. Chtít kupovat koncem března duben je prostě...úkol za deset bludišťáků...ve skutečnosti tam prostě lístek na nějaké dobré představení takhle pozdě neseženeš.

Národní divadlo Brno – s kvalitou je to tam obecně slabší. Lístky je možno sehnat na Moliéra – Měšťák šlechticem, nicméně to má právě premiéru, takže není ještě známo, jak moc se to povedlo. Doporučit by bylo možné snad nové zpracování Wildeovo Jak je důležité míti Filipa – ale opět je to novinka a reakce zatím pouze dvě a velice rozporuplné.

Každopádně obě tyto hry patří ke klasice, já osobně preferuji Wildea, a na obě se na duben dají sehnat slušná místa.

Škoda, že chceš něco veselého, v Divadle u Stolu hrají Dostojevského Něžnou, což je nádherný, silný kus...

Mám to! Mrkni na Divadlo Bolka Polívky, hostují mu tam téměř nepřetržitě pražská divadla ;) Bohužel úžasné inscenace Caveman a Shirley Valentine jsou vyprodané, nicméně by mohlo být ještě volno na „Vše o mužích“, což je poměrně vděčná a oblíbená „řachanda.“ No a pokud bys nakonec přece jen slevil z toho požadavku komedie, potom Růže pro Algernon je něco tak nádherného, že to bych doporučila všemi deseti (ve skutečnosti jsem to viděla jednou a v půlce dubna na to berem maminku taky...).

Případně – stále jsme u Polívky – se zdá, že by mohlo být volno na Cimrmanovskou hru Dlouhý, široký a krátkozraký – pro milovníky Cimrmana jasná volba :)

Hmmm...takže tak :)
Poučení pro příště: vstupenky se nekupují na poslední chvíli.

Autor příspěvku:

Název příspěvku:


Text příspěvku:Kontrola proti spamu: opište následující kód šestnulajednašestpět

Zobrazit náhled příspěvku


Pravidla slušné diskuse a korektního vedení blogu