Divadlo Komediograf

Butch Cassidy a Sundance Kid (western z Bohnic)

Premiéra: 18.9.2013. Obnovená premiéra: 10.10.2020. Režie: Luboš Balák & kol.
1:30x


„První western pro ženy.“ Absurdní groteska ze současnosti, z doby, kdy by chlapi, chtěli být chlapi, kdy by potřebovali, aby jim alespoň jednou za čas „visely kolty proklatě nízko u pasu“, aby si to mohli s grázlem jednoduše vyřídit. Bohužel však dnešním chlapům toho visí od pasu čím dál míň. Známými frajery na Divokém Západu se cítí i dva kamarádi, kteří touží prožívat stejná dobrodružství, přepadení, střílení i nebezpečné útěky. A mnoho dalšího stvoří jejich fantazie, protože jsou pacienty psychiatrické léčebny. Svá napínavá dobrodružství nekazí logikou, ani zdravým rozumem a k plánování útěku je vede touha po svobodě. Protihráčem je jim zkušená sestra přicházející vždy v nečekaném okamžiku...
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Neo 80 %
(zadáno: 28.5.2016, počet hodnocení: 19)
přínosný / zajímavý komentář
Hořkosladká, přesto třeskutě vtipná záležitost. Sedadla u Bolka nejsou z nejpohodlnějších, u Butche mě ale naštěstí nestihly pořádně potrápit. Představení má totiž kromě spádu a švihu také příjemnou stopáž. Pokud se v divadle chcete dobře bavit, pak si toto představení nenechte ujít.
Annikka 70 %
(zadáno: 27.9.2020, počet hodnocení: 115)
Stavo 70 %
(zadáno: 11.11.2014, počet hodnocení: 26)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.