Divadlo Radka Brzobohatého

Vy nejste žena, pane!

Premiéra: 16.12.2022 | 2:35
Scéna: Lukáš Burian, Jiří Kočerhán. Kostýmy: Lucie Herejtová. Hudba: Radim Genčev. Hudební nastudování: Petra Škorpíková, Matěj Voda. Choreografie: Andrea Straková, Charlotte Doubravová. Režie: Lukáš Burian.
Nekorektní komedie o korektnosti s písničkami, která vtipným způsobem poukazuje na to, co se může stát, když se z tak intimních věcí, jako je sexualita a láska, stane nástroj moci. Když si vybíráme partnera, máme právo zvolit si i jeho pohlaví...?
Divadlo Radka Brzobohatého
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
50 %
5041000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Kateřina Vodáková  10 %
14.5.2023 | 159 hodnocení
+ souhlasím
Viděla jsem už na divadelních prknech hodně, snesu dost, ale tato nesmyslná slátanina s ohranou, nevtipnou sexuální tematikou = 2,5 hodiny čirého zoufalství a diváckého utrpení. Proboha, proč se mám např. dívat na několik kýčových zvířecích masek a trapně uspokojujícího se M. Enčeva s A. Fišerovou pod stolem? I zadarmo drahé. Kdyby R. Brzobohatý viděl, co se "hraje" v budově s jeho jménem, myslím, že by byl velmi smutný. 10 % za talentovaného J. Fantu - fakt mě mrzí, v čem se zahazuje. Lepší hodnocení nemůže soudný a střízlivý člověk dát. A věta mého doprovodu na závěr - "ty dnes nebudeš tleskat? Já: Ne. Čemu?" Prostě jsem nemohla.
Jackmartas  70 %
19.3.2023 | 91 hodnocení
+ souhlasím
Pokud hledáte neotřelou a zábavnou zábavu, která vás pobaví a zároveň vás uchvátí skvělými písněmi, pak byste si určitě neměli nechat ujít tuto úžasnou hudební komedii od Karla Janáka. Téma může být trochu kontroverzní, ale to je právě to, co ji dělá tak originální a odlišnou od ostatních představení. Pro někoho toto téma může být docela na hraně, ale řeknete si proč ne. Nikdy nevíte, jestli se to opravdu nestane.
Pierre  90 %
20.3.2023 | 4 hodnocení
+ souhlasím
Maniodepresivní komedie. Pořád je to k smíchu, ale když odcházíte, tak vás mrazí v zádech. Herecky vynikající dámy i pánové. Goščíková, Doubravová, Čekan, Slach a Enčev - toho prostě musíte nenávidět.
LavinieCamui  30 %
28.5.2023 | 705 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.