Spitfire Company

Miřenka Čechová, Martin Tvrdý

Miss AmeriKa

Premiéra: 7.5.2018. Dramaturgie: Petr Boháč, Barbora Baronová. Výprava: Miřenka Čechová, Martin Tvrdý, Vojtěch Brtnický, Chin Yew. Hudba: Martin Tvrdý. Režie: Miřenka Čechová, Martin Tvrdý, Jacquelyn de Villiers.


Multimediální projekt předvádí syrový obraz života na Manhattanu skrze koláž hudby, textu, rapu, slamu, stand upu, performance, fotografií a komiksu. Symbióza všech složek přináší autentický příběh ženy, která se zamilovala do města, v němž je cizincem...
Anketa 2018
Pro tuto inscenaci, stejně jako pro všechny ostatní s premiérou od prosince 2017 do listopadu 2018, včetně hereckých výkonů, můžete hlasovat v naší výroční anketě. Uzávěrka ankety je 28. února.
Do konce hlasování zbývá ještě 8 dní.
Spitfire Company
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
60 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
VeronikaV 80 %
(zadáno: 14.9.2018, počet hodnocení: 3)
Vaklav 40 %
(zadáno: 21.7.2018, počet hodnocení: 180)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Představení mě příliš neoslovilo.
Nečekal jsem převratné informace o životě v NY, ale určitým způsobem jsem doufal v nějaké překvapivé ztvárnění (v různých oblastech - jazyk, multimédia), které provedením strhne.
Bohužel jsem z toho zaznamenal jen velmi málo.
Pravda - mé vnímání mohlo ovlivnit horko, které ten den panovalo, ale znovu zjišťovat to nepůjdu, protože si to úplně nemyslím.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.