Programy divadel

BŘEZEN 2023

Pro zobrazení programu vyberte záložku a vyhledejte požadované divadlo / soubor. Kliknutím program otevřete.
V přehledu jsou pouze ta divadla / soubory, u kterých aktuálně evidujeme program pro měsíc BŘEZEN 2023.

Regiony
Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na datum konání (je-li link aktivní) přejdete přímo do rezervačního systému divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky. V některých případech přítomnost odkazu nezaručuje, že volné vstupenky jsou ještě k dispozici.

2.3.čtvrtek10:30Návštěvy u pana Greenamalá scéna | klasický titul; Nečíslované sezení
3.3.pátek19:00Návštěvy u pana Greenamalá scéna | Abonentní skupina P/I; Nečíslované sezení
4.3.sobota19:00Návštěvy u pana Greenamalá scéna | Abonentní skupina P/II; Nečíslované sezení
6.3.pondělí19:00JménoAbonentní skupina M3
7.3.úterý19:00Miluju tě, ale...Abonentní skupina E2
7.3.úterý19:00Návštěvy u pana Greenamalá scéna | Abonentní skupina DO/I; Nečíslované sezení
8.3.středa19:00Jak umřít na rokenrolMěstské divadlo Kladno | velká scéna | Abonentní skupina B
9.3.čtvrtek19:00Je úchvatná!změna programu (původně Donaha!)
10.3.pátek19:00Miluju tě, ale...Abonentní skupina A
10.3.pátek19:00Návštěvy u pana Greenamalá scéna | Abonentní skupina DO/II; Nečíslované sezení
11.3.sobota19:00Višňový sadAbonentní skupina G/I; klasický titul; vhodné k maturitě; volné sezení na jevišti
14.3.úterý18:00Ferda MravenecDocela velké divadlo | velká scéna | Abonentní skupina RD2
17.3.pátek19:00Donaha!
18.3.sobota17:00Princezna ze mlejna - Divadlo Natálie Venturové Prahavelká scéna | Abonentní skupina RD5
20.3.pondělí10:00Amadeusklasický titul; vhodné k maturitě
20.3.pondělí19:00AmadeusAbonentní skupina S; klasický titul; vhodné k maturitě
21.3.úterý19:001000 tváří AdinyAbonentní skupina H; klasický titul
23.3.čtvrtek19:00FamílieAbonentní skupina M4; klasický titul
24.3.pátek10:00Famílieklasický titul
24.3.pátek19:00Je úchvatná!Abonentní skupina K; klasický titul
24.3.pátek19:00Návštěvy u pana Greenamalá scéna | Abonentní skupina DO/III; Nečíslované sezení
25.3.sobota19:00Višňový sadAbonentní skupina G/II; klasický titul; vhodné k maturitě; volné sezení na jevišti
27.3.pondělí19:00Donaha!Abonentní skupina M3
28.3.úterý19:00Rok na vsiAbonentní skupina M1; klasický titul; vhodné k maturitě
29.3.středa10:00Rok na vsiklasický titul; vhodné k maturitě
30.3.čtvrtek18:00Zdravý nemocnýAbonentní skupina M5; klasický titul; vhodné k maturitě
30.3.čtvrtek19:00Novecento (1900)malá scéna | Nečíslované sezení
31.3.pátek19:00Jméno
31.3.pátek19:00Šest tanečních hodin v šesti týdnechmalá scéna | klasický titul; Nečíslované sezení
2.3.Čt10:30 
Návštěvy u pana Greenamalá scéna | klasický titul; Nečíslované sezení
3.3.19:00 
Návštěvy u pana Greenamalá scéna | Abonentní skupina P/I; Nečíslované sezení
4.3.So19:00 
Návštěvy u pana Greenamalá scéna | Abonentní skupina P/II; Nečíslované sezení
6.3.Po19:00 
JménoAbonentní skupina M3
7.3.Út19:00 
Miluju tě, ale...Abonentní skupina E2
7.3.Út19:00 
Návštěvy u pana Greenamalá scéna | Abonentní skupina DO/I; Nečíslované sezení
8.3.St19:00 
Jak umřít na rokenrolMěstské divadlo Kladno | velká scéna | Abonentní skupina B
9.3.Čt19:00 
Je úchvatná!změna programu (původně Donaha!)
10.3.19:00 
Miluju tě, ale...Abonentní skupina A
10.3.19:00 
Návštěvy u pana Greenamalá scéna | Abonentní skupina DO/II; Nečíslované sezení
11.3.So19:00 
Višňový sadAbonentní skupina G/I; klasický titul; vhodné k maturitě; volné sezení na jevišti
14.3.Út18:00 
Ferda MravenecDocela velké divadlo | velká scéna | Abonentní skupina RD2
17.3.19:00 
Donaha!
18.3.So17:00 
Princezna ze mlejna - Divadlo Natálie Venturové Prahavelká scéna | Abonentní skupina RD5
20.3.Po10:00 
Amadeusklasický titul; vhodné k maturitě
20.3.Po19:00 
AmadeusAbonentní skupina S; klasický titul; vhodné k maturitě
21.3.Út19:00 
1000 tváří AdinyAbonentní skupina H; klasický titul
23.3.Čt19:00 
FamílieAbonentní skupina M4; klasický titul
24.3.10:00 
Famílieklasický titul
24.3.19:00 
Je úchvatná!Abonentní skupina K; klasický titul
24.3.19:00 
Návštěvy u pana Greenamalá scéna | Abonentní skupina DO/III; Nečíslované sezení
25.3.So19:00 
Višňový sadAbonentní skupina G/II; klasický titul; vhodné k maturitě; volné sezení na jevišti
27.3.Po19:00 
Donaha!Abonentní skupina M3
28.3.Út19:00 
Rok na vsiAbonentní skupina M1; klasický titul; vhodné k maturitě
29.3.St10:00 
Rok na vsiklasický titul; vhodné k maturitě
30.3.Čt18:00 
Zdravý nemocnýAbonentní skupina M5; klasický titul; vhodné k maturitě
30.3.Čt19:00 
Novecento (1900)malá scéna | Nečíslované sezení
31.3.19:00 
Jméno
31.3.19:00 
Šest tanečních hodin v šesti týdnechmalá scéna | klasický titul; Nečíslované sezení
Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na vstupenkový systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Není-li vstupenkový odkaz funkční (chybová stránka), příčiny mohou být tyto:
 - technický problém na straně webu divadla / vstupenkového systému
 - nenahlášená změna vstupenkového systému či změna ve struktuře webu divadla.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.