Profil uživatele

Bfm

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Lukáš Holubec: 10 % (4)
Michal Novák: 10 % (16)
Helena Grégrová: 12 % (16)
Anežka Kotoučová: 13 % (4)
Jan Pařízek: 13 % (12)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2  > 
(zadáno: 7.1.2019)
Nějak jsem se s tímto představením nepotkal - asi věk (ne senior, ale ne už puberťák) a možná nějaké životní zkušenosti. Snad o 20 let dřív... Celkově trochu o ničem - rozepsaný krátký skeč na nějakou tu hodinu a kousek. Plus zpočátku dost nedivadelní atmosféra: čekání v kabátech v nepěkném prostoru u pokladen (nahoru pustí až 5 minut před začátkem), pokračování při čekání na šatnu, a zbytečné předscéna nastojáka tamtéž. Teprve v druhé půlce se pak přestavení trochu rozjelo a i jsem se celkem bavil.
(zadáno: 24.2.2015)
Konečně po dlouhé době skvělý muzikál v Praze. Skvělá výprava, povětšinou výborně zazpívané (i když operněji, než by se mi líbilo) i zahrané.
(zadáno: 24.2.2015)
Nemám srovnání s originálním muzikálem, mohu pouze srovnávat s filmem - ten je zcela jednoznačně lepší. Český překlad mi nijak nevadil, naopak podle mne dobrý. Největší mínus je špatný výber scény - Kongresové centrum nemá žádnou akustiku, ozvučení mizerné, těch pár herců se na jevišti naprosto ztrácí, kulisy se omezují na tři otočné kousky, za kterými není vůbec nic. Pěvecké výkony některé dobré, některé průměr, ale nic, co by vyčnívalo. Příjemně překvapila pouze Jaroslava Kretschmerová, protože ta k solidnímu zpěvu jako jediná přidala dobré herectví.
(zadáno: 26.7.2012)
Vynikající představení, od skvělé režie, přes nádherné využití otáčivého hlediště až po výborné herecké výkony. A to vše v dešti od začátku až do konce, velmi všechny činkující obdivuji.
(zadáno: 2.11.2011)
Pěkné, herecký výkon pana Zindulky naprosto perfektní, vypadalo to, že to stáří a nerudnost ani nehraje - z čehož nás vyvedl hned při děkovačce.
(zadáno: 2.11.2011)
Skvělý výkon obou hereček, zejména pak Jany Štěpánkové
(zadáno: 2.11.2011)
Pěkný muzikál, MDB potvrdilo špičku současných muzikálových divadel. Většina rolí výborně zazpívaná. Perfektní scéna - velice jednoduchá a přitom skvělá. Za slabší považuji hudbu (text naopak výborný) a byly zbytečné některé vsuvky a přehrávání.
(zadáno: 3.5.2011)
Takový průměr. Ani špatná hra, ani výborná hra. Dobře zahráno, ale jen to nestačí.
(zadáno: 3.5.2011)
Nelíbil se mi výkon Lukáše Vaculíka, který až příliš přehrával. I z toho důvodu pak pro mne byla výrazně lepší druhá půlka, kde se střídalo na jevišti více herců. Celkově ale stále velmi dobré a skvělá odechovka.
(zadáno: 22.3.2011)
Představení mi celkově úplně nesedlo. Opět dobré až skvělé (M. Táborský) herecké výkony, na můj vkus však příliš modernizované prostředí a kostýmy. Zejména bílo-černé minimalistické kulisy mi k této klasické hře vůbec nesedí.
(zadáno: 12.1.2011)
Na rozdíl od Prodané nevěsty mi Vinobraní přislo celkově méně povedené a více zmatené. Pěvecké výkony se tentokrát tak moc nepovedly, asi byla na vině nějaká nachlazení, v Ypsilonce to však tolik nevadí. Celkově pro mne dobrý průměr.
(zadáno: 25.10.2010)
"Jen" průměr tohoto divadla :-) Délkou trochu kratší a překvapilo mne doslovné použití jednoho úvodního semináře z jiné hry. Jinak stále perfektní jako vždy, i když byly i lepší hry.
(zadáno: 1.9.2010)
Příjemná komedie, od všech dobře zahrané.
(zadáno: 1.9.2010)
Podle mého názoru perfektní představení s excelentím výkonem Maroše Kramára skvěle sekundované od českých herců. Stejně tak, jak tomu bylo v případě předchozího představení Vše o ženách, velmi velká část je čistá improvizace všech představitelů, ke které je jim dán velký prostor. Použitý humor je opravdu trochu "jednoduchý", na rozdíl od nováckých show má však evidentní cíl a vhodně rozšiřuje daný text. Tragická linie hry je značně oslabená, ale stále skvěle zahraná, takže snad jen tragikomedií bych to příliš nenazval.
Skvělí Petr Vacek a Jiří Lábus, celkově velmi dobrá hra.
Pár slabších míst by se našlo, jen zřídka mi ale smíchem tečou slzy. Všem třem Hercům se to však povedlo. Osobně mi to nepřišlo ani dlouhé, ani příliš opakující se. Určitě se ale tato hra nebude líbit každému - humor je trochu syrovější a komu nesedne styl, případně neakceptuje, že vše je jen a jen parodie, může být zklamán. I podle reakcí publika to ale určitě není většina.
Hra spíš průměrná, herecky jednoznačně nejlepší paní Bohdalová.
Viděl jsem před nějakou dobou při hostování v pražské Pyramidě. Naprosto úžasný muzikál, perfektní zpracování i všechny herecké a pěvecké výkony. Považuji Webberovy muzikály za ty nejlepší a naprosto nechápu, proč se k nám Josef dostal až takto pozdě - podle mne jednoznačně minimálně na úrovni Jesus Christ Superstar - zejména v tomto jedinečném podání MDB. Jediným mínusem tak zůstala velmi špatná akustika v Pyramidě - přístě pojedu do Brna.
I já se přidám - Jan Vondráček perfektní (zejména úžasný monolog na konci), Pavel Tesař též. Hra je obecně podle mne trochu slabší, ale režie, scéna, kostýmy a zmíněné herecké výkony ji značně zvedají. Doporučuji.
solidní představení, nicméně hlavně pěvecké výkony bych čekal lepší
Opět super muzikál v tomto divadle, mohu jen doporučit.
P.S.: (Samozřejmě pokud přežijete sezení na jejich hrozných lavicích.)
Standardně dobrá komedie v tomto divadle, není ta nejlepší, ale stojí za shlédnutí. Mírné mínus pouze za krátkou stopáž (bez přestávky) a trochu přehrávání pana Cardy. Jinak jen pozitiva.
1 2  >