Profil uživatele

JardaK

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 22.4.2023)
Wow. Na tohle představení jsem šel jako doprovod z donucení, ale chyba lávky! To je něco neskutečného. R.Tomeš by si za Hedwig zasloužil metál, nebo jinak nevím. To je taková smršť emocí, že to chci s odstupem vidět znovu. Když jsem si myslel, že lepší už to být nemůže, znovu mě dostal. Za pochvalu stojí i E.Ochmanová, ale jinak si tohle představení ukradl Tomeš pro sebe. Smekám
(zadáno: 21.4.2023)
Tak v tomto případě jsem doufal v zázrak a kvalitní dílo.
Přišlo zklamání. Kdybych měl hodnotit představitelky hlavní role Rachel a její sestry, tak musím říci, že jsou pěvecky bezkonkurenční. T.Mašková předčila má očekávání a klidně půjdu na její koncert. Ale tím nadšení končí. H.Čermák je skvělý herec, ale bodyguard? Ne. Pokud by se pouze tančilo a zpívalo, bylo by to fajn, ale činohra to hodně kazí. Představitel syna Rachel, M.Hezký, působil dojmem, že hraje jiné představení než všichni ostatní. Nezklamali I.Hrbáč a F.Kaňovský. Texty písní jsou nepochopitelné.
(zadáno: 21.4.2023)
Tak tohle je mimo mou galaxii a podle lidí v divadle nás byla většina, kdo to tak vnímal. Myslel jsem si, že jen tak něco mě nevyvede z míry. Tohle dílo nestojí už ani za řádek navíc.
(zadáno: 18.9.2022)
Velmi milý muzikál, pěvecky skvělé výkony N.Horákové,E.Ochmanové a překvapení v podobě D.Nesvačilové. Vytkl bych akorát trochu násilný začátek a možná až moc přehrávané bylo hraní P.Pánka. Silná company, ale nejen mě, podle reakcí v sále, rozsekaly výkony dětských herců.
Naprosto přirození a suverénní A.Třískalová a A.Šrámek. Nejsem příznivcem dětí v divadle, ale tady mají své místo. Za zmínku stojí naprosto civilní hraní Z.Frice a pěvecký projev R.Tomeše. Paní Zagorová by dle mého názoru byla spokojená.
(zadáno: 19.6.2022)
Jestli se někdo pokusil opakovat neopakovatelné,tak se mu to nepovedlo.Filmy pana Trošky nejsou žádným uměleckým počinem,ale svou roli pobavit plní úžasně.Opsat slovo od slova repliky a pak do role Šimona obsadit čtyřicátníka?do role vesnických bab dvacítky,
z Cecilky udělat almaru a Jirku místo kluka z vesnice stylizovat do zženštělého Válečka (připomíná dětskou roli pana Ebena),který se trápí,když se v této poloze snaží zpívat?Proč?
Josef připomíná sádrového trpaslíka.Paní Gondíková,sic není typická Škopková,baví.
Skvělá árie z Rusalky alespoň na chvilku dá naději,že je člověk v hudebním divadle.Choreograficky povedené,ale toť vše.