Profil uživatele

JardaK

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 18.2.2024)
18.2. K dokonalosti tomu opravdu chybí strašně moc a je to škoda. Místy pocit, že orchestr hraje podle not Hudby z Marsu. Fantastická byla Eponina - K.Herčíková jejíž smrt stejně jako umírání malého Gavroche A. Šrámek vyvolalo u diváků emoce. T. Löbl jako Marius obstál velmi dobře, stejně jako mladičká A.Haviar v roli Cosette a bavila dvojice hospodských V.Dvořáková a J.Urban. Company nevyrovnaná.
(zadáno: 22.4.2023)
Wow. Na tohle představení jsem šel jako doprovod z donucení, ale chyba lávky! To je něco neskutečného. R.Tomeš by si za Hedwig zasloužil metál, nebo jinak nevím. To je taková smršť emocí, že to chci s odstupem vidět znovu. Když jsem si myslel, že lepší už to být nemůže, znovu mě dostal. Za pochvalu stojí i E.Ochmanová, ale jinak si tohle představení ukradl Tomeš pro sebe. Smekám
(zadáno: 21.4.2023)
Tak tohle je mimo mou galaxii a podle lidí v divadle nás byla většina, kdo to tak vnímal. Myslel jsem si, že jen tak něco mě nevyvede z míry. Tohle dílo nestojí už ani za řádek navíc.
(zadáno: 19.6.2022)
Jestli se někdo pokusil opakovat neopakovatelné,tak se mu to nepovedlo.Filmy pana Trošky nejsou žádným uměleckým počinem,ale svou roli pobavit plní úžasně.Opsat slovo od slova repliky a pak do role Šimona obsadit čtyřicátníka?do role vesnických bab dvacítky,
z Cecilky udělat almaru a Jirku místo kluka z vesnice stylizovat do zženštělého Válečka (připomíná dětskou roli pana Ebena),který se trápí,když se v této poloze snaží zpívat?Proč?
Josef připomíná sádrového trpaslíka.Paní Gondíková,sic není typická Škopková,baví.
Skvělá árie z Rusalky alespoň na chvilku dá naději,že je člověk v hudebním divadle.Choreograficky povedené,ale toť vše.