Profil uživatele

Jarka35

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 21.2.2020)
Jedním slovem hrůza! Velmi jsme se na tohle představení těšili a zklamání bylo velké. Představní bez kapky režie, kde se každý plácá, jak se mu zachce. Nejhorší je jednoznačně výkon pana Trávníčka. Jeho pokus o zpěv je strašný a ani herecky se na něj nedá dívat. Divadlo holt šláplo trochu vedle, škoda mluvit. Představení zachraňují dvě hlavní dámy- Jolana Haan Smyčková a Katharina Selešiová, díky za ně. Choreografie a kapela super.
(zadáno: 21.2.2020)
(zadáno: 21.2.2020)
Tuhle inscenaci jsme viděli už po několikáté a vždy velmi potěší. Je škoda, že hromdné scény se místy rozpadají. Dobře funguje dvojce Petra a Štěpána v podání Jaroslava Kovacse a Petra Matuszka. Míšu Noskovou v roli Elišky jsme viděli poprvé. Podala velmi pěkný výkon, ale místy mi přišla na královnu moc hrubá, Petra Peterová je v této roli sympatičtější. Radek Zima v roli Karla podal standartně kvalitní výkon. Dvojce Tomáš Brázda a Katharina Selešiová v roli Peška a Aleny jsou báječní, jejich zpracování mě moc baví, konečně má severočeské divadlo mladou a šikovnou herečku.
(zadáno: 31.1.2020)
Světové dílo na prknech českého divadla. Musím uznat, že až jsem se bála, byla jsem mile překvapena. Samotná režie není nic uchvacujícího, představení stojí na výkonech herců. Naprosto okouzlující je Soňa H. Borková v roli Elisabeth a Jan Kříž v roli Smrti nás dostal asi nejvíc. Co trochu pokulhávalo, byla energie v company, chvílemi nám přišlo, že jsou využíváni spíš jako kulisáci, ne jako herci. Ale na to pamatuji od L. Olšovského i z jeho režie West side story. Škoda toho, herci by se dali využít i jinak. Choreografie super.
(zadáno: 31.1.2020)
Velmi povedená inscenace, některé momenty vhání slzy do očí. Kvalitní herecké výkony. Dlouho jsem neviděla na prknech národního takhle dobré dílo. Důstojná pocta K.J. Erbenovi.
(zadáno: 30.1.2020)
Naprosto skvělé představení, jsem ráda že jsem mohla vidět. Téměř bezchybní herci doplnili kvalitní výběr titulu. Konec už mi přišel malinko dlouhý ale i tak naprosto skvělé. Doporučuji.