Profil uživatele

KristynaU

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Veronika Boušová: 5 % (2)
Anežka Kotoučová: 7 % (3)
Jiří Koula: 7 % (6)
Lukáš Dubský: 10 % (3)
Michal Novák: 13 % (6)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 5.12.2017)
40-50%
Je mi líto, ale nějak jsem úplně nepochopila, proč je to představení tak dlouhé a proč na sebe musí celou dobu řvát, mlátit židlemi a to nemluvím o příliš hlasitých "meziznělkách". Navštívila jsem včera v Divadle Archa v Praze, v hlavní roli Idiota byl Pavel Liška, kterému takovéto role sedí a umí je bravůrně zahrát. Myslím, že herci hráli (dobře) to, co měli ve scénáři. Jen ta hra jako celek mě moc neoslovila...
(zadáno: 18.1.2017)
Jako náhradní představení (kvůli nemoci Jany Švandové v představení Kvartet) to nebylo špatné, vlastně bylo toto představení zvoleno jako náhradní vtipně. Tématicky se to totiž velmi hodilo. Představení mě neurazilo, nenudila jsem se, ale ani jsem z toho nebyla u vytržení (i když Karel Heřmánek hrál opravdu moc hezky).
Kladně hodnotím i že se (bohužel jako v jedné z mála inscenací) v této hře nekouří - děkuji.
(zadáno: 12.1.2017)
(zadáno: 12.1.2017)
Moc hezky zahrané (skvělé herecké výkony), celé představení mě bavilo. :-)
(zadáno: 3.12.2016)
Paráda, paráda, paráda! :-)
Neznala jsem dopředu děj ani žádné z písniček a líbilo se mi, jak jsem do poslední doby byla zvědavá a napnutá, jak to celé je, jestli se to nějak logicky rozuzlí nebo to zůstane mystické. Spousta odkazů k zamyšlení. :-)
Písničky hezké a chytlavé. A Markéta Procházková moc sympatická a šikovná. :-)
(zadáno: 24.2.2016)
Líbilo, pobavilo, příjemné na odreagování. :-)
(zadáno: 15.12.2015)
Velmi dobré herecké výkony, střídání vážnosti a chvilkami i humoru - zajímavé představení, líbilo se mi.
(zadáno: 17.11.2015)
Musím přiznat, že jsem představení viděla jen ze záznamu (nikoli naživo), o to víc si umím představit, že to naživo musí být pecka. :-) Lucii Bílé neskutečně role Carmen sedí a celý muzikál je prostě skvělý a skvěle zahraný/zazpívaný. :-)
(zadáno: 19.5.2015)
Vtipné odpočinkové představení. Chvilkami možná lehce laciný humor, ale smála jsem se téměř celou dobu, měli moc hezky zpracované slovní hříčky. Prostě taková odpočinková komedie, která neurazí a naopak pobaví asi celkem široké spektrum publika. :-)
(zadáno: 4.4.2015)
Moc povedené představení.
(zadáno: 4.4.2015)
Buď jsem toto představení nepochopila (stejně tak to vysoké hodnocení) nebo prostě nebylo dobré. V každém případě kdyby trvalo jen 20 minut, bohatě by mi stačilo. Myšlenky mi utíkaly jinam, dokonce jsem i přemýšlela o tom, že i ty přednášky, které jsem ten den slyšela ve škole, byly zajímavější. To už je co říct. Herci hráli pěkně a hráli své role. Ale ta hra, ta byla prostě mimo. Nemůžu si pomoct.
(zadáno: 4.4.2015)
Hra se mi moc líbila, zpracování a provedení povedené (herecké výkony i scéna). Škoda, že se v místním divadle nesetkala s úspěchem. Kromě derniéry, na které jsem měla tu čest být a kde bylo divadlo plné, bývala prý hlediště poloprázdná. Velká škoda. A přitom jsem se při představení často velmi bavila, nejednalo se o žádnou chmurnou či depresivní hru.