Profil uživatele

Vladimír Hořký

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 8.4.2018)
Skvělý zážitek. Velmi mě zaujala práce s knihou v její samotné dramatizaci. Představení mi mělo už od začátku co říct a druhá sci-fi polovina mi vyrazila dech! Doporučuji.
(zadáno: 8.4.2018)
Měl jsem pocit, jakoby se bavil celý sál až na mě. Řada laciných vtipů, jakoby "pohoršující" téma... Přiznávám, že jednou nebo dvakrát jsem se také alespoň pousmál a našly se i světlejší místa, ale jako celek mě představení nebavilo. Občas jsem raději sledoval okolní diváky než jeviště.
(zadáno: 8.4.2018)
Oceňuji zejména scénografii - černá díra uprostřed jeviště byl super nápad. Bohužel jsem jen nevěděl, o čem představení vlastně je. I když jsem zaznamenal, že se osudy postupně prolínají, neodnesl jsem si z divadla pocit, že to všechno mělo nějaký smysl.
(zadáno: 5.4.2018)
Pro mě to bylo příjemné zpracování skvělého textu. Nezvalovy verše mám opravdu moc rád a prostřednictvím této inscenace jsem si je užil.
(zadáno: 5.4.2018)
První polovinu představení jsem si užíval. Aleš Bílík roli Myškina zvládl dobře. V některých pasážích mě rušila nešťastně zvolená hudba na podkreslení atmosféry. Druhá polovina byla výrazně slabší, možná i kvůli přílišné délce celého představení.
(zadáno: 5.4.2018)
Úžasné představení! Skvělý text a působivé herecké výkony způsobily, že mi bylo líto když ustal potlesk. Konkrétně bych rád vypíchl skvěle podanou roli "Benjamína". Klobouk dolů.
(zadáno: 5.3.2018)
Představení, ze kterého si odnesete silný zážitek. Matyáš mě dokázal vtáhnout do svého vyprávění a 2 hodiny utekly jako nic. Rozhodně doporučuji!
(zadáno: 27.2.2018)
Docela příjemný večer ve společnosti Klicperových her. Jeho texty se autorovi podařilo pěkně propojit. Mezi opravdu vtipnými kousky byly bohužel i poněkud zdlouhavé části, při kterých jsem se trochu nudil. Představení ale podržely skvělé herecké výkony snad všech na jevišti.