Z tiskových konferencí

Na Jezerce rozehrají komedii o erotické závislosti
Na Jezerce rozehrají komedii o erotické závislosti
Přímo pro Divadlo Na Jezerce napsal mladý režisér a scénárista Matěj Balcar komediální hru nazvanou Pánský klub, která dá divákům s humorem i pochopením nahlédnout do vnitřního světa pěti mužů a jediné ženy. Vedle Kristýny Hrušínské se na Jezerce poprvé představí ostřílená herecká esa Zdeněk Žák a Milan Šteindler.
Téma, které v sobě spojuje minulost se současností
Téma, které v sobě spojuje minulost se současností
Potkali jsme Hitlera. Naštěstí jen na zkoušce divadelní inscenace, která vzniká v Divadle Na Jezerce podle bestselleru "Er ist wieder da" (v českém překladu "Už je tady zas!") německého spisovatele Timura Vermese. Tragikomedie si pohrává s představou, co by bylo, kdyby... Nutno dodat, že Ondřej Kavan toho panáka už na zkoušce vystřihl velmi věrohodně, a tím i náležitě směšně.
Femina Jones opět na scéně!
Femina Jones opět na scéně!
Kdysi to byla téměř kultovní inscenace souboru CD 94. Po mnoha letech si půvabné komediální hry Jiřího Janků "Cesta kolem světa" všimla mladá režisérka Tereza Němcová, která ji s požehnáním principála Jana Hrušínského připravila pro Divadlo Na Jezerce, které sází na mládí!
Věnováno starým kočovným hereckým společnostem
10.12.2013, Divadlo Na Jezerce
Věnováno starým kočovným hereckým společnostem
Nová autorská hra Arnošta Goldflama Komedianti vznikla přímo na objednávku Divadla Na Jezerce, které se k odkazu kočovných hereckých společností hrdě hlásí. Se suitou principála Váši možná zjistíte, že herci dávných dob se od těch dnešních zas tolik neliší...
Drsnější kalibr Jezerky
Soukromé Divadlo Na Jezerce prolamuje dramaturgické předsudky obdobných scén. Uvede hru Patricka Marbera Na dotek, která bývá označována jako skandální.