Počet komentářů: 0
Nový komentář

Zpráva z...
Naivní divadlo Liberec

Ceny festivalu Mateřinka 13
[23.6.2013]
Porota libereckého festivalu Mateřinka 13, v níž tentokrát zasedli režisérka a ředitelka Muzea loutkářských kultur v Chrudimi Simona Chalupová, divadelní kritik, dramaturg a režisér Karel Král, režisér, autor a herec Petr Vodička a jako předseda výtvarník a režisér Tomáš Volkmer, se na závěr 22. ročníku Mateřinky rozhodla udělit tyto ceny:

1) Pro Kamila Žišku za režii a hudbu k inscenaci Zlatovláska pražského Divadla Minor.

2) Pro Roberta Smolíka za výpravy k inscenacím Zlatovláska pražského Divadla Minor a Budulínek Naivního divadla Liberec.

3) Pro Jiřího Jelínka a Anežku Kubátovou za autorství, režii a herecké výkony v inscenaci Dášeňka aneb Psí kusy Divadla Husa na provázku z Brna.

4) Pro Víta Peřinu za text hry Budulínek Naivního divadla Liberec.

5) Pro Michaelu Homolovou a Filipa Homolu za herecký a muzikantský výkon v inscenaci Budulínek Naivního divadla Liberec.

6) Pro Katku Aulitisovou a Luba Piktoru za režii, výtvarnou koncepci a herecké výkony v inscenaci Pes (pří)tulák slovenského Divadla Piki Pezinok.

7) Pro Jakuba Vašíčka za režii inscenace Velbloud, ryba, slepice Naivního divadla Liberec.

Čestná uznání:

Karlu Van Ransbeeckovi za vytrvalost v hledání cest k nejmenšímu divákovi.

Tomáši Jarkovskému a Jakubu Vašíčkovi za texty k inscenacím Ptej se proč? aneb Svět podle křečka Divadla Alfa Plzeň a Velbloud, ryba, slepice Naivního divadla Liberec.Komentáře k tématu článkuPřidat komentář

Přidat komentář

Zatím zde není žádný komentář.