Komentáře

Blog: Poslyš, ty chodíš často do divadla, co bys mi doporučila...?

zpět na komentáře

Reakce na příspěvek:
JKoula - 22.4.2012, 00:49:00
Zatím žádná reakce?
Tak já tedy začnu. Ano, i-divadlo doporučuju, jen mám dojem, že na tuto mou radu nějak není brán zřetel, usuzuju tak z toho, že lidé, kterým zdejší portál doporučím, se mě pak znova ptají, na čem jsem byl, co se mi líbilo a co bych případně doporučil.

Ovšem má interpretace je taková, že je vlastně divadlo nezajímá, je to pro ně námět, o čem se se mnou dá komunikovat... A případné doporučení je pro situaci "když jednou za rok půjdu do divadla, tak si na to třeba vzpomenu a přihlédnu k tomu".

Prostě divadlo není pro každého a od toho se bude odvíjet i potenciální návštěvnost i-divadla.

A pokud jde o to, co komu doporučovat, i já mám zkušenosti s Cavemanem (už pár lidí, kteří o mně vědí jen tolik, že chodím do divadla, ovšem bez bližšího povědomí o frekvenci návštěv, začalo rozhovor variantou dotazu "A Cavemana jsi už viděl?"), ale snažím se nabídku šít na míru (i když aktuálně zrovna bez rozmyslu nabízím Ucpanej systém komukoliv), tedy u lidí, u nichž je na to čas... Když se mě servírka v restauraci zeptala, co bych jí doporučil, a na otázku ohledně jejího vkusu odpověděla "něco nenáročného, kde bych se zasmála", tak jsem z rukávu vysypal pár inscenací z MDP a Palace... V čemž se projevuje i můj vztah k jednotlivým scénám, prostě nikomu nemůžu s klidným srdcem doporučovat řachandy na Fidlovačce či Jezerce, ty ať si objevují sami.

Autor příspěvku:

Název příspěvku:


Text příspěvku:Kontrola proti spamu: opište následující kód čtyřidevětdevětpětdvě

Zobrazit náhled příspěvku


Pravidla slušné diskuse a korektního vedení blogu