Činoherní studio Ústí nad Labem

Perplex

Premiéra: 31.5.2024 | 1:30x
Překlad: Kateřina Bohadlová. Dramaturgie: Jiří Antonín Trnka. Výprava: Jana Hauskrechtová. Hudba: Ian Mikyska. Režie: David Šiktanc.
Komedie plná absurdit z pera současného předního německého dramatika. Nataša s Jiřím se vrací z dovolené do svého bytu, o který se jim starali přátelé Andrea a Tomáš. Jenomže to vypadá, že už to není tak docela jejich byt. Nic není tak, jak se zdá, dokonce ani to, kdo je kdo a kdo je s kým a kdo proti komu! A co se skrývá v tajemném balíku na stole? Z toho by jeden zůstal perplex...
15!  
Činoherní studio Ústí nad Labem
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
70 %
7031000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
Aktuálně pro tuto inscenaci neevidujeme žádný termín.
Aktuálně pro tuto inscenaci neevidujeme žádný termín.

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Vaklav  40 %
6.6.2024 | 278 hodnocení
+ souhlasím
Já naiva si myslel, že když je někde napsáno komedie, že se mají lidi smát. Zde to dokázalo párkrát pouze pár skalních, jinak bylo ticho.
Asi jsem dost neocenil celý koncept, neustálá změna charakterů nic moc nepřinášela, ať už měla symbolizovat cokoli. Jednotlivé scénky a jejich vyznění mě míjely.
A nahota poměrně zbytečná.
Zábavka  80 %
5.6.2024 | 23 hodnocení
+ souhlasím
Představení mi vzdáleně připomnělo inscenaci ...hamlet je mrtev. beztíže, jak režií, tak scénou. Líbila se mi víc absurdnější druhá polovina, herecky skvělé, nicméně Jiří Černý mi občas připomněl Maryška, který často taky přehrával a hrál na sebe. Poloha ostatních herců naprosto přesná.
Braddy  90 %
4.6.2024 | 214 hodnocení
+ souhlasím
Ze všech dosud viděných zpracování Perplexu, ústecká inscenace jednoznačně vede. Všem hercům jejich role padnou na míru.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.