Divadlo Kalich [činohra]

Láska v přímém přenosu

Premiéra: 26.6.2019. Překlad a dramaturgie: Martin Fahrner. Výprava: Ivana Brádková. Hudba: Raven. Režie: Roman Štolpa.
2:20


Komedie s neobvyklou stavbou. Během jednoho večera v jednom menším městě se odehraje šest příběhů. V prvním z nich dostane manželský pár zaplaceno za sex v přímém rozhlasovém přenosu. V jiném musí rocková hvězda odolávat svodům sotva zletilé fanynky. V dalším zjišťuje majitel striptýzového podniku, jak je těžké propustit neschopnou striptérku. Osudy jednotlivých postav, o které se dělí pět herců, se čím dál víc prolínají a zápletka se vrství...
14!
Divadlo Kalich
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
54 %
5471000
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Dawson321 50 %
(zadáno: 27.6.2019, počet hodnocení: 37)
přínosný / zajímavý komentář
Nejdřív musím ohodnotit samotnou novou Letní scénu pod žižkovskou věží, kde byla tato inscenace uvedena v premiéře. Z poloviny míst v hledišti není prakticky vidět na pódium, což dost kazí dojem ze samotného představení, zvlášť když lístky jsou dost drahé. Také po přestávce značná část diváků raději stála na kraji u zídky, kde bylo vidět lépe. Pokud uvažujete navštívit toto místo, tak raději do prvních řad, jinak to nemá cenu.
Samotné představení bylo dost průměrné s lacinými vtipy. Asi dělané přímo na letní dny, kdy diváci neočekávají žádné velké zázraky. Nejvíce se mi líbila M. Tomešová.
Ema T 100 %
(zadáno: 6.8.2019, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Velmi vydařené a vtipné představení. Viděla jsem na letní scéně pod Žižkovskou věží a rozhodně navštívím i v Kalichu.
Jana Králová 90 %
(zadáno: 6.8.2019, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělé představení. První půlka je sice trošku slabší, ale ta druhá celkový dojem vylepšila až na hodnocených 90 %, měla důvtip, spád a jednotlivých šest příběhů se perfektně propojilo. Skvělé herecké výkony paní Frejové i Čtvrtníčka. Určitě doporučuji.
Raz 20 %
(zadáno: 27.6.2019, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Prvoplánová komedie, vtipy jako z estrády na Nově v jejích začátcích..Opravdu zbytečně sprostých slov. Celá inscenace jakoby šitá horkou jehlou..Pochválit zaslouží Kristýna Frejová, která každou postavu hraje odlišně.
Bowiegirl 50 %
(zadáno: 1.7.2019, počet hodnocení: 14)
Frosttt 20 %
(zadáno: 27.6.2019, počet hodnocení: 6)
Karla2 50 %
(zadáno: 28.6.2019, počet hodnocení: 3)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.