Ductus Deferens

Karameloun

Premiéra: 13.12.2021
původně uváděno v produkci Švandova divadla
Divadelní koláž složená z původních monologů, dialogů, písní, skečů a dalších příbuzných jevištních forem. Vzniká formou work in progress, jako přihlášení se k tradici českého autorského divadla a inspiraci nachází ve mnoha zdrojích: od forbín V+W přes text-appeal Suchého a Vyskočila, poetiku Semaforu až po dnešní žánry stand-upu nebo slam poetry.
Hodnocení inscenace
Redakce
70 %
Uživatelé
90 %
9021000
Hodnocení redakce
Pavla Haflantová 70 %
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ REDAKCE
Pavla Haflantová  70 %
(zadáno: 13.12.2021, počet hodnocení: 344)
+ přínosný / zajímavý komentář
75%
Vtipné, aktuální, s úctou k inspiraci a notnou dávkou osobního vkladu účinkujících. Když byl konec, byla jsem překvapená, že už utekla hodina. Ale ono utnout tok nápadů včas, i to je umění.
Nemůžu se zbavit pocitu, že nemalá část obsahu měla svou insider linii pro zasvěcené, ale to nakonec přispělo k autentickému vyznění.
S tímhle by měl mladý soubor rozhodně pokračovat.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Mtjel  100 %
(zadáno: 14.12.2021, počet hodnocení: 8)
přínosný / zajímavý komentář
Inteligentní a dobře vystavěný humor v podobě několika scének o jednom až třech hercích, někdy hrajících postavy, někdy sama sebe. Udělat humor na celou hodinu tak, aby se neopíral o berličky trapna, je umění, a já opravdu nevím, co bych tomu vytkl. Vzhledem k záměru (a částečně i nutnosti) obměňovat obsah představení se jeho pokračování jeví jako náročný úkol, který budu s radostí a teď už i velkým očekáváním sledovat.
HodnaTeta  80 %
(zadáno: 15.3.2022, počet hodnocení: 106)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.