Divadlo NoD

Osobní anamnéza - v roce 1989 mi bylo pět let...

Premiéra: 23.4.2009 | Opona, o.p.s.|1:35x
Dramaturgie: Martina Musilová. Scéna: Antonín Šilar. Kostýmy: Bio Masha. Hudba: Jan Burian ml. Režie: Petra Tejnorová.
Autorský projekt, lehce (ne ryze) naivní divadelní inscenace, která kombinuje prvky dokumentárního a fyzického divadla a která je pokusem dívat se pod různými úhly pohledů na nedávnou totalitní minulost. Nejde přitom o jednotný generační názor na onu dobu, protože jejich setkání s minulostí nemá povahu konfliktu, ale překvapení...
Inscenace je součástí projektu Cirkus totality.


inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo NoD
Hodnocení inscenace
Redakce
50 %
Uživatelé
73 %
7331000
Hodnocení redakce
Michal Novák 50 %
Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
B  80 %
35 hodnocení
+ souhlasím
Velmi pěkně pojatá výpověď o dobách, o kterejch nic nevíme. Obávám se, že pro diváky, kteří se narodili před rokem osmdesát to asi moc nebude, ale mě to dost oslovilo, něco jako generační výpověď nebo generační přiznání neschopnosti vypovídat.. Nepatetická forma, inspirace fyzickym divadlem, hravost a upřímnost současně. Nedostatků bych vytknul jenom pár - ke konci už to ztrácelo šťávu a začínalo to bejt moc dlouhý, pohybový pasáže nebyly vždycky úplně zvládnutý (přecejenom to nejsou profesionální tanečníci), místy až trochu moc povrchní, na můj vkus, ale to je asi dost složitý hodnotit..
Pokuď máte rádi tyhle lidi a jim podobný (viz. John Sinclair, Titus Andronicus_Let mouchy, vzdáleně i Zlatý Diviš nebo v něčem Fucking Generation atd.), tak se vám bude líbit i Osobní anamnéza.
Baemays  70 %
74 hodnocení
Vladimír Rogalewicz  70 %
736 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.