Pomezí

vstupenky online, eVstupenka poskytovány slevy pro studenty
Nejbližší představení:
26.9.Ne18:00My se neznáme 
28.9.Út18:00My se neznáme 
5.10.Út18:00My se neznáme 
26.9.Ne18:00 
My se neznáme 
28.9.Út18:00 
My se neznáme 
5.10.Út18:00 
My se neznáme 
Ceny vstupenek:
600-200 Kč / 400-150 Kč
ředitel / umělecké vedení:
Lukáš Brychta, Štěpán Tretiag, Kateřina Součková

Herci, tvůrci, autořiPřání, pochvaly, stížnosti (0)

Z tiskových zpráv (2)

Hodnocení inscenací
Poznámky a upozornění:
  • Inscenace Na houbách a Opisy jsou uváděny v objektu Za Poříčskou bránou 7, Praha 8.
  • Inscenace Dům v jabloních je uváděna v objektu Winternitzovy vily (Na Cihlářce 10, Praha 5).
  • Inscenace Popel a náprstky je uváděna v Historické knihovně Vojty Náprstka v Náprstkově muzeu (Betlémské náměstí 1, Praha 1).
  • Ceny vstupenek jsou diferencovány dle charakteru produkce a místa konání.

ARCHIV INSCENACÍ

Zpět na aktuální inscenace

Lístky, prosím - Vít Malota, Kateřina Popiolková, Kateřina Studená & kol.  (1:35x)
Premiéra: 24.7.2019. Výprava: Veronika Svobodová. Hudba: Jakub Borovanský. Dramaturgie a režie: Vít Malota, Kateřina Popiolková, Kateřina Studená.
Rezidenční projekt studentů DAMU.
Poslední uvedení: srpen 2020.
Osudy několika lidí stojících na různých stranách se protnou v období před blížícími se volbami. A rozhodnutí, na čí stranu se přiklonit spočívá na každém z nás. Osmnáct měsíců nového kalendáře po „tom“ dni se vláda prozatímního tribunálu chýlí ke konci. A přesto ostatním stále víc a víc zasahuje do života. Je lepší vyčkávat? Věřit v obrat? Nebo zasáhnout? Dokáže vůbec člověk prohlédnout skutečné záměry ostatních? Nebo je sebeprezentace důležitější než skutky? Pokud vnímá každý realitu jinak, kudy vede nejlepší cesta...?
Pozvání - Lukáš Brychta, Kateřina Součková, Štěpán Tretiag  (3:00x)
Slavnost pana S. byla po dlouhých letech opět vyhlášena. Kdo se sejde pod širým nebem, na místě pečlivě vybraném samotným hostitelem? Kdo získá Pozvání? Hranice mezi realitou a snem se tento den natolik ztenčí, že bude opět možné spatřit svět v podobě, která nám zůstává většinu času utajená. Během letního podvečera se bude opět možné setkat se starými známými, které jsme dlouho neviděli, či u kterých si už ani neuvědomujeme, že je důvěrně známe. A s přibývajícím soumrakem se rozehraje dlouho očekávaná Hra...
Pomezí - Lukáš Brychta, Kateřina Součková, Štěpán Tretiag  (3:00x)
Premiéra: 19.5.2016. Dramaturgie: Kateřina Součková, Jakub Hojka. Scéna: Lukáš Brychta, Štěpán Tretiag, Tereza Gsöllhoferová, Eva Justichová, Natálie Rajnišová a další. Kostýmy: Eva Justichová. Kostýmy: Eva Justichová. Hudební spolupráce: Jan Tomáš. Režie: Lukáš Brychta, Štěpán Tretiag.
Poslední uvedení: květen 2018.
Projekt imerzivního divadla. Přijměte pozvání do tančírny Fraxos a vstupte skrze ní do tajemné minulosti dávno zaniklého městečka jménem Pomezí. Jedenáct postav, jedenáct příběhů propletených do veliké živé mozaiky.

zpět na aktuální inscenace


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 24.1.2021