Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 22. ledna 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klubKati19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloAbsolutno – kabaret o konci světa   zadáno; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Jablonec nad Nisou]Stínadla se bouří10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
Žena přes palubu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Macbeth19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [neváhej / DISK]Prodaná nevěsta v letech 1868 až 2018   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichJak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrAnna Karenina19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Žena přes palubu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [Východočeské divadlo Pardubice]Bang  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíDobří chlapci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDMěsíční sonáta č. 1119:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusBláznivá lokomotiva00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceAfrická královna  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouFuk!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]Jak sbalit ženu 2.019:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Nepřestávej20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltSkořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Klec19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kytice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaŽena z Korinta20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Hlupáci, proberte se21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Listopad19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Noc bláznů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
Lešanské jesličky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Mlynářova opička19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloNová krev - Speed dating: režiséři20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [Werichova vila]Margaritě...20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVěra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Ženy přežijí!   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Hudbajky aneb Skrytý život nástrojů09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloCry Baby Cry  náš tip!   200. repríza; Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKafkárium   Herecké studio ŠD19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Ztracená čest Kateřiny Blumové   Litoměřice; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAGin Game19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaCimrman v říši hudby19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub  19:30
Kati
Dejvické divadlo  19:30
Absolutno – kabaret o konci světa   zadáno; vyprodáno
Divadlo AHA! [Jablonec nad Nisou] 10:00
Stínadla se bouří
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
 19:30
Žena přes palubu
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Macbeth
Divadlo Disk [neváhej / DISK] 19:30
Prodaná nevěsta v letech 1868 až 2018   Alterna
Divadlo Kalich  19:00
Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem
Divadlo Cylindr  19:30
Anna Karenina
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Žena přes palubu
Divadlo Letí [Východočeské divadlo Pardubice] 20:00
Bang  náš tip!
Divadlo Na zábradlí  19:00
Dobří chlapci
Divadlo NoD  19:30
Měsíční sonáta č. 11
Divadlo Orfeus  00:00
Bláznivá lokomotiva
Divadlo Palace  19:00
Africká královna  náš tip!
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Fuk!
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
Jak sbalit ženu 2.0
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Nepřestávej
Divadlo Ungelt  19:00
Skořápka
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Klec
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Kytice
Divadlo Viola  20:00
Žena z Korinta
Divadlo X10 [DUP39] 21:00
Hlupáci, proberte se
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Listopad
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Noc bláznů
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
 19:30
Lešanské jesličky
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Mlynářova opička
Národní divadlo 20:00
Nová krev - Speed dating: režiséři
OLDstars [Werichova vila] 20:00
Margaritě...
Studio DVA divadlo  19:00
Věra
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Ženy přežijí!   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon [malá scéna] 09:00
Hudbajky aneb Skrytý život nástrojů
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry  náš tip!   200. repríza; Anglické titulky; vyprodáno
Švandovo divadlo 19:00
Kafkárium   Herecké studio ŠD
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Ztracená čest Kateřiny Blumové   Litoměřice; Zájezd
Vršovické divadlo MANA  19:30
Gin Game
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Cimrman v říši hudby

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo