Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 25. ledna 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Traktát o stepním vlku (autodráha)19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Tramvaj do stanice Touha  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [Cirk La Putyka]Honey   v divadle Jatka78; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloCo.media   v Anti.kvariátu, host Barbora Špotáková; vyprodáno20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicSráči a hráči   Divadlo Maškara19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíKocourek Modroočko   Divadlo Krapet15:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Art19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Pan Biedermann a žháři   Činohra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [agentura Harlekýn]Bosé nohy v parku19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Hybernia Mefisto18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Vlasy (květiNOVÉ děti)19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně]Dokonalá pitomost19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraDvakrát sedm pohádek09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraDvakrát sedm pohádek10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]O pejskovi a kočičce   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Toodle noodle   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorČteme hrou16:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Toodle noodle18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Korespondence V+W  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta]Zamilovaný sukničkář19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Rok na vsi19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Vyhazovači19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [ostatní]My dva atak19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Život podle Jonesových19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Mrzák inishmaanský19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Sirotci  náš tip!20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín Veselá vdova   Opereta19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]Honey19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Počátek veškeré lásky20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kdo se bojí Virginie Woolfové?  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Konzervativec19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Všechny báječné věci20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAPo pás #0719:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Šíleně smutná princezna   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura]Madame Rubinstein   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Prodaná nevěsta19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl]Chaplinovy děti   Derniéra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Hamlet  náš tip!   Ostrava; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA Země česká, domov můj?19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Traktát o stepním vlku (autodráha)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činoherní klub  19:00
Tramvaj do stanice Touha  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo [Cirk La Putyka] 19:30
Honey   v divadle Jatka78; vyprodáno
Dejvické divadlo 20:00
Co.media   v Anti.kvariátu, host Barbora Špotáková; vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo Bez Hranic 19:30
Sráči a hráči   Divadlo Maškara
Divadlo Bez zábradlí 15:30
Kocourek Modroočko   Divadlo Krapetvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Artvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Pan Biedermann a žháři   Činohravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo Gong [agentura Harlekýn] 19:00
Bosé nohy v parkuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Hybernia  18:00
Mefisto
Divadlo Kalich  19:00
Vlasy (květiNOVÉ děti)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně] 19:30
Dokonalá pitomostvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera 09:00
Dvakrát sedm pohádek
Divadlo Karla Hackera 10:30
Dvakrát sedm pohádek
Divadlo Minor [Malá scéna] 09:30
O pejskovi a kočičce   pro školy
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Toodle noodle   pro školy
Divadlo Minor 16:30
Čteme hrouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Velký sál] 18:00
Toodle noodlevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí  19:00
Korespondence V+W  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta] 19:00
Zamilovaný sukničkářvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Rok na vsivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Vyhazovačivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Troníček [ostatní] 19:00
My dva atakvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Život podle Jonesovýchvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Mrzák inishmaanskývstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 20:00
Sirotci  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín  19:00
Veselá vdova   Operetavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
Honeyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
MeetFactory  20:00
Počátek veškeré láskyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kdo se bojí Virginie Woolfové?  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Konzervativecvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Všechny báječné věci
Studio ALTA 19:30
Po pás #07vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo  19:00
Šíleně smutná princezna   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura] 19:30
Madame Rubinstein   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Prodaná nevěstavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl] 19:00
Chaplinovy děti   Derniéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:00
Hamlet  náš tip!   Ostrava; Zájezd
Vršovické divadlo MANA  19:30
Země česká, domov můj?vstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo