Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 27. ledna 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínDivadlo Demago19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Zlatá husa15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Zlatá husa17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubVůně třešňového dýmu - Divadlo Prkno, / Veverská Bítýška   Činoherní klub uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnKeď mama nie je doma - PIKI Theatre   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnVýtvarný workshop   Pro děti16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnCirkusový workshop   Pro děti16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [Divadlo Anička a letadýlko]Vivi tady nebydlí   Pro děti17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [Cirk La Putyka]Honey   v divadle Jatka78; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Zásek  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě]Ať žijí duchové11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě]Ať žijí duchové14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Rozárčina postýlka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [neváhej / DISK]Rodinná oslava   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskDISK_USE21:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Kulturní portál.cz]Zdeněk Izer na plný coole!16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Kulturní portál.cz]Zdeněk Izer na plný coole!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Mauglí13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Kočka v oregánu   Změna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Škola malého stromu16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaAnna Marie   Pavla Lochmanová a spolek Drimpo Hus19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraFerda Mravenec a jeho trampoty   Loutkové divadlo Jiskra10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Mimino10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Lipany15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]Antieva19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [agentura Point]Tatarák na EX19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka BrzobohatéhoUž zase miluju!16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Smrt a dívka  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Mikulášovy patálie14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Dopisy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Společný smysl19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Společný smysl19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [11:55]Já v žádném případě netvrdím, že jsem bůh19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]Honey19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Divadlo Drak]Poslední trik Georgese Mélièse  náš tip!15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [420PEOPLE]The Watcher19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo V rytmu swingu buší srdce mé14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Loutky bez hranic]Tři medvědi a drzá Máša16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo V rytmu swingu buší srdce mé   derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Křehkosti, tvé jméno je žena20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Jindřichův Hradec]Otěstánek15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Brouk v hlavě   VYPRODÁNO15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vzhůru do divočiny   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Utíkejte, slečno Nituš19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Buchty a loutky]Zlatá husa   Pro děti; vyprodáno15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Buchty a loutky]Zlatá husa   Pro děti17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [Divadlo AHA!]O pejskovi a kočičce17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín 19:30
Divadlo Demago
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Zlatá husa
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Zlatá husa
Činoherní klub 19:30
Vůně třešňového dýmu - Divadlo Prkno, / Veverská Bítýška   Činoherní klub uvádí
Cirkus Mlejn 15:00
Keď mama nie je doma - PIKI Theatre   Pro děti
Cirkus Mlejn 16:00
Výtvarný workshop   Pro děti
Cirkus Mlejn 16:00
Cirkusový workshop   Pro děti
Cirkus Mlejn [Divadlo Anička a letadýlko] 17:00
Vivi tady nebydlí   Pro děti
Dejvické divadlo [Cirk La Putyka] 19:30
Honey   v divadle Jatka78; vyprodáno
Dejvické divadlo  19:30
Zásek  náš tip!   vyprodáno
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě] 11:00
Ať žijí duchové
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě] 14:00
Ať žijí duchové
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
Rozárčina postýlka
Divadlo Disk [neváhej / DISK] 19:30
Rodinná oslava   Alterna
Divadlo Disk 21:30
DISK_USE
Divadlo Gong [Kulturní portál.cz] 16:00
Zdeněk Izer na plný coole!
Divadlo Gong [Kulturní portál.cz] 19:00
Zdeněk Izer na plný coole!
Divadlo Kalich  13:30
Mauglí
Divadlo Kalich  19:00
Kočka v oregánu   Změna
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 16:00
Škola malého stromu
Divadlo Kampa 19:30
Anna Marie   Pavla Lochmanová a spolek Drimpo Hus
Divadlo Karla Hackera 10:00
Ferda Mravenec a jeho trampoty   Loutkové divadlo Jiskra
Divadlo Minor 10:00
Republika!   hra
Divadlo Minor [Malá scéna] 10:00
Mimino
Divadlo Minor 10:10
Republika!   hra
Divadlo Minor 10:20
Republika!   hra
Divadlo Minor 10:30
Republika!   hra
Divadlo Minor 10:40
Republika!   hra
Divadlo Minor 10:50
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:00
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:10
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:20
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:30
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:40
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:50
Republika!   hra
Divadlo Minor 12:00
Republika!   hra
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Lipany
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 19:00
Antieva
Divadlo Palace [agentura Point] 19:00
Tatarák na EX
Divadlo Radka Brzobohatého 16:00
Už zase miluju!
Divadlo Ungelt  19:00
Smrt a dívka  náš tip!
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 14:00
Mikulášovy patálie
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Dopisy
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Společný smysl
DUP39 [Divadlo X10] 19:30
Společný smysl
Experimentální prostor NoD [11:55] 19:30
Já v žádném případě netvrdím, že jsem bůh
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
Honey
La Fabrika [Divadlo Drak] 15:00
Poslední trik Georgese Mélièse  náš tip!
La Fabrika [420PEOPLE] 19:30
The Watcher
Národní divadlo  14:00
V rytmu swingu buší srdce mé
Národní divadlo [Loutky bez hranic] 16:00
Tři medvědi a drzá Máša
Národní divadlo  19:00
V rytmu swingu buší srdce mé   derniéra
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Křehkosti, tvé jméno je žena
Studio Damúza [Jindřichův Hradec] 15:00
Otěstánek
Studio DVA divadlo  11:00
Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství
Studio DVA divadlo  15:00
Brouk v hlavě   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  20:00
Vzhůru do divočiny   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Utíkejte, slečno Nituš
Švandovo divadlo [Buchty a loutky] 15:00
Zlatá husa   Pro děti; vyprodáno
Švandovo divadlo [Buchty a loutky] 17:00
Zlatá husa   Pro děti
Vršovické divadlo MANA [Divadlo AHA!] 17:00
O pejskovi a kočičce

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo