Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 12. ledna 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Dejvické divadlo [hrajeme v Mladé Boleslavi]Elegance molekuly  náš tip!   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Lakomá Barka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Docela velké divadlo]Kocour v botách11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí 2x Woody Allen (Riverside Drive / Old Saybrook)16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí 2x Woody Allen (Riverside Drive / Old Saybrook)   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Lakomá Barka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [agentura Harlekýn]Poslední ze žhavých milenců19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Johanka z Arku14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Johanka z Arku19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Honza a lesní skřítek15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Země je placatá, jinak tě zabiju!18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraPověsti české aneb Pohádky pod Řípem   Divadlo Evy Hruškové a Jana Přeučila10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Mami, už tam budem?10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Demokracie15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Demokracie18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]Deník zloděje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta]Do ložnice vstupujte jednotlivě!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Můj romantický příběh19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Život podle Jonesových19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Mikulášovy patálie14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Jonáš a tingl tangl19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Kytice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Až na dřeň15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Až na dřeň15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Studio Damúza]Batosnění15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Studio Damúza]Batosnění16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-201814:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Premiéra mládí17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-201819:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloVideowalk Play Maeterlinck12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Modrý pták13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Cube   Zvýhodněný balíček20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]To i ono20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Tři nezbedné pohádky14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Jatka 78]Batosnění15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Jatka 78]Batosnění16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Bond / Medea   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Otevřené manželství   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Činoherní studio Ústí nad Labem]Ronja, dcera loupežníka   Pro děti; vyprodáno15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Kdo je tady ředitel?   Brno; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Pankrác ´45  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Divadlo Letí]Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANASluha dvou pánů   Párty Theater19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Mladé Boleslavi] 19:00
Elegance molekuly  náš tip!   zadáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
Lakomá Barka
Divadlo Bez zábradlí [Docela velké divadlo] 11:00
Kocour v botách
Divadlo Bez zábradlí  16:00
2x Woody Allen (Riverside Drive / Old Saybrook)
Divadlo Bez zábradlí  19:00
2x Woody Allen (Riverside Drive / Old Saybrook)   VYPRODÁNO
Divadlo Gong [Velká scéna] 15:00
Lakomá Barka
Divadlo Gong [agentura Harlekýn] 19:00
Poslední ze žhavých milenců
Divadlo Kalich  14:30
Johanka z Arku
Divadlo Kalich  19:00
Johanka z Arku
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 15:00
Honza a lesní skřítek
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 18:00
Země je placatá, jinak tě zabiju!
Divadlo Karla Hackera 10:30
Pověsti české aneb Pohádky pod Řípem   Divadlo Evy Hruškové a Jana Přeučila
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 00:00
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!
Divadlo Minor 10:00
Republika!   hra
Divadlo Minor [Malá scéna] 10:00
Mami, už tam budem?
Divadlo Minor 10:10
Republika!   hra
Divadlo Minor 10:20
Republika!   hra
Divadlo Minor 10:30
Republika!   hra
Divadlo Minor 10:40
Republika!   hra
Divadlo Minor 10:50
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:00
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:10
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:20
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:30
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:40
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:50
Republika!   hra
Divadlo Minor 12:00
Republika!   hra
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Demokracie
Divadlo Minor [Velký sál] 18:00
Demokracie
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 19:00
Deník zloděje
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta] 19:00
Do ložnice vstupujte jednotlivě!
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Můj romantický příběh
Divadlo Ungelt  19:00
Život podle Jonesových
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 14:00
Mikulášovy patálie
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Jonáš a tingl tangl
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 20:00
Kytice
Divadlo v Dlouhé  19:00
Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!   vyprodáno
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)
Divadlo X10 [DUP39] 15:00
Až na dřeň
DUP39 [Divadlo X10] 15:00
Až na dřeň
Jatka78 [Studio Damúza] 15:00
Batosnění
Jatka78 [Studio Damúza] 16:30
Batosnění
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 14:00
Tančírna 1918-2018
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 17:00
Premiéra mládí
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Tančírna 1918-2018
Národní divadlo 12:00
Videowalk Play Maeterlinck
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 13:00
Modrý pták
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královny
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Cube   Zvýhodněný balíček
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
To i ono
Pidivadlo  14:00
Tři nezbedné pohádky
Studio Damúza [Jatka 78] 15:00
Batosnění
Studio Damúza [Jatka 78] 16:30
Batosnění
Studio DVA divadlo  19:00
Bond / Medea   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Otevřené manželství   VYPRODÁNO
Švandovo divadlo [Činoherní studio Ústí nad Labem] 15:00
Ronja, dcera loupežníka   Pro děti; vyprodáno
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Brno; Zájezd
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Pankrác ´45  náš tip!   vyprodáno
VILA Štvanice [Divadlo Letí] 20:00
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!
Vršovické divadlo MANA 19:30
Sluha dvou pánů   Párty Theater

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo