Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 8. ledna 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - MŠ Jeséniova]Kocour v botách09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicTohle není Maryša!   Divadlo Maškara19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Mnoho povyku pro nic19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Rozhovory s astronauty   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Sněhová královna   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]To byl jen vtip!   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Cizinec aneb Člověk je tak jako tak vždycky trochu vinen19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Orfeus Bláznivá lokomotiva00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Plnou parou   veřejná generálka11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]Dokud nás milenky nerozdělí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Fuk!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Deštivé dny   zrušeno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Richard III.   derniéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Racek19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáHorníček 10010:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Otec  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Faust   Doprovodný program19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Maryša   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Jsme v pohodě  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloAudiowalk: F.A.U.S.T. Corporation20:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Slepice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Swing se vrací neboli o štěstí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Testis]Agent tzv. společenský   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Kdo je tady ředitel?   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]Já jsem Krabat15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]Já jsem Krabat20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Jeséniova] 09:30
Kocour v botách
Divadlo Bez Hranic 19:30
Tohle není Maryša!   Divadlo Maškara
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Mnoho povyku pro nic
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Rozhovory s astronauty   Činohra
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Sněhová královna   pro školy
Divadlo Minor [Malá scéna] 09:30
To byl jen vtip!   pro školy
Divadlo Na zábradlí  19:00
Cizinec aneb Člověk je tak jako tak vždycky trochu vinen
Divadlo Orfeus  00:00
Bláznivá lokomotiva
Divadlo Palace  11:00
Plnou parou   veřejná generálka
Divadlo Palace [Pantheon production - host] 19:00
Dokud nás milenky nerozdělí
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Fuk!
Divadlo Ungelt  19:00
Deštivé dny   zrušeno
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Richard III.   derniéra
Divadlo v Dlouhé  19:00
Racek
Městská divadla pražská 10:00
Horníček 100
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Otec  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Faust   Doprovodný program
Národní divadlo  19:00
Maryša   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Jsme v pohodě  náš tip!
Národní divadlo 20:40
Audiowalk: F.A.U.S.T. Corporation
Pidivadlo  20:00
Slepice
Studio Ypsilon  19:30
Swing se vrací neboli o štěstí
Švandovo divadlo [Testis] 19:00
Agent tzv. společenský   vyprodáno
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Anglické titulky; vyprodáno
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 15:00
Já jsem Krabat
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 20:00
Já jsem Krabat

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo