Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 28. ledna 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Padesátka19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Sopranistky   1. předpremiéra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [Cirk La Putyka]Honey   v divadle Jatka78; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloVečer jedna báseň   v Anti.kvariátu, hosté Jiří Dědeček a Ester Geislerová; vyprodáno20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Malá scéna]Míša Kulička09:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Stínadla se bouří10:15vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic Mrtvola v hotelu Westminster19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [agentura Harlekýn]Skleněný zvěřinec19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [vyprodáno / Festival Proces / DISK]Rodinná oslava   Alterna19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Malá scéna]Míša Kulička09:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Divadlo AHA!]Stínadla se bouří10:15vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongVystoupení divadelního kroužku ZŠ Sdružení18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraUpír ve sklepě   Divadlo BLAMA19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Persony19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Plnou parou   II. premiéra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Žítkovské bohyně19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [VerTeDance]Korekce20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Lakomec19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [Komorní činohra]Irská kletba19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Miss Dietrich lituje19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Opilí   derniéra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Iluze20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   pro děti; vyprodáno09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Společný smysl19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Společný smysl19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD Osamělost komiksových hrdinů19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]Honey19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Irská kletba19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Losers Cirque Company]Ego19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [420PEOPLE]The Watcher19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Znovusjednocení Korejí19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Lachende Bestien]Nepřítel lidu19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Nová Atlantida   Představení s anglickými titulky20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Tři velké ženy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA Oslava19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [Cabaret Calembour]Plejtvák  náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Protest / Rest19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Kurz negativního myšlení   Zadané představení; Anglické titulky; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA Letní den   veřejná generálka11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze]Sudí19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Padesátkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činoherní klub  19:30
Sopranistky   1. předpremiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo [Cirk La Putyka] 19:30
Honey   v divadle Jatka78; vyprodáno
Dejvické divadlo 20:00
Večer jedna báseň   v Anti.kvariátu, hosté Jiří Dědeček a Ester Geislerová; vyprodáno
Divadlo AHA! [Malá scéna] 09:00
Míša Kuličkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:15
Stínadla se bouřívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez Hranic  19:30
Mrtvola v hotelu Westminstervstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí [agentura Harlekýn] 19:00
Skleněný zvěřinecvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [vyprodáno / Festival Proces / DISK] 19:30
Rodinná oslava   Alternavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Malá scéna] 09:00
Míša Kuličkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Divadlo AHA!] 10:15
Stínadla se bouřívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong 18:00
Vystoupení divadelního kroužku ZŠ Sdružení
Divadlo Karla Hackera 19:00
Upír ve sklepě   Divadlo BLAMAvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí  19:00
Personyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace  19:00
Plnou parou   II. premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Žítkovské bohyněvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ponec [VerTeDance] 20:00
Korekcevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Lakomecvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Troníček [Komorní činohra] 19:00
Irská kletbavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich litujevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Opilí   derniéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 20:00
Iluzevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  09:30
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Společný smysl
DUP39 [Divadlo X10] 19:30
Společný smysl
Experimentální prostor NoD  19:30
Osamělost komiksových hrdinůvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
Honeyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 19:00
Irská kletbavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
La Fabrika [Losers Cirque Company] 19:30
Egovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
La Fabrika [420PEOPLE] 19:30
The Watchervstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Znovusjednocení Korejívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Lachende Bestien] 19:30
Nepřítel liduvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Nová Atlantida   Představení s anglickými titulkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pidivadlo  20:00
Tři velké ženy
Studio ALTA  19:30
Oslavavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon [Cabaret Calembour] 19:30
Plejtvák  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Protest / Restvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:30
Kurz negativního myšlení   Zadané představení; Anglické titulky; vyprodáno
Vršovické divadlo MANA  11:00
Letní den   veřejná generálkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze] 19:30
Sudívstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo