Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 3. února 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín stojím ve tmě abych viděl světlo dělám zlo aby dobro kvetlo MIRIAM   zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubAtentát - Divadelní soubor BAF, Hostinné   cyklus Činoherní klub uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnO Sněhurce   Malé divadélko Praha; Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [Cirk La Putyka]Honey   v divadle Jatka78; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Vražda krále Gonzaga  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíPat a Mat jedou na dovolenou   Divadlo pohádek11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Cizinec hledá byt   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [agentura Harlekýn]S tvojí dcerou ne16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Mauglí13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně]Paralelní vesmíry19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraFerda Mravenec a jeho trampoty   Loutkové divadlo Jiskra10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Tantehorse - physical mime theatre]Pejprbój17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Den závislosti20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Koukej, svět!10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Robin Hood15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách [Činoherní studio Bouře]Intimní příběhy z ráje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Hraběnka (Zámek v Čechách)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Výročí20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Ženu, nebo život!17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Skořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadelní spolek Jedl]Médeia19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]Honey19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Duet pro jeden hlas19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Bratři v tricku]Lov19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Třetí lež   derniéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloVideowalk Play Maeterlinck12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Modrý pták13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Vidím nevidím   Tvůrčí dílna před představením17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí Dům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Dobeška]Deset - dvacet - Sova!15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Malý princ  náš tip!   VYPRODÁNO14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Brouk v hlavě   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Utíkejte, slečno Nituš19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Divadlo Letí]Den závislosti20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAPověsti staré a české   Divadlo Na větvi17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze]Poručík z Inishmoru19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
stojím ve tmě abych viděl světlo dělám zlo aby dobro kvetlo MIRIAM   zrušeno
Činoherní klub 19:30
Atentát - Divadelní soubor BAF, Hostinné   cyklus Činoherní klub uvádí
Cirkus Mlejn 15:00
O Sněhurce   Malé divadélko Praha; Pro děti
Dejvické divadlo [Cirk La Putyka] 19:30
Honey   v divadle Jatka78; vyprodáno
Dejvické divadlo  19:30
Vražda krále Gonzaga  náš tip!   vyprodáno
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Pat a Mat jedou na dovolenou   Divadlo pohádek
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Cizinec hledá byt   Činohra
Divadlo Gong [agentura Harlekýn] 16:00
S tvojí dcerou ne
Divadlo Kalich  13:30
Mauglí
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně] 19:30
Paralelní vesmíry
Divadlo Karla Hackera 10:00
Ferda Mravenec a jeho trampoty   Loutkové divadlo Jiskra
Divadlo Karla Hackera [Tantehorse - physical mime theatre] 17:00
Pejprbój
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
Den závislosti
Divadlo Minor [Malá scéna] 10:00
Koukej, svět!
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Robin Hood
Divadlo Na Maninách [Činoherní studio Bouře] 19:00
Intimní příběhy z ráje
Divadlo Palace  19:00
Hraběnka (Zámek v Čechách)
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Výročí
Divadlo Radka Brzobohatého  17:00
Ženu, nebo život!
Divadlo Ungelt  19:00
Skořápka
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)
DUP39 [Divadelní spolek Jedl] 19:30
Médeia
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
Honey
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Duet pro jeden hlas
La Fabrika [Bratři v tricku] 19:30
Lov
MeetFactory  20:00
Třetí lež   derniéra
Národní divadlo 12:00
Videowalk Play Maeterlinck
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 13:00
Modrý pták
Národní divadlo [Nová scéna] 17:00
Vidím nevidím   Tvůrčí dílna před představením
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královny
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
Studio Damúza [Dobeška] 15:00
Deset - dvacet - Sova!
Studio DVA divadlo  14:00
Malý princ  náš tip!   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  19:00
Brouk v hlavě   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Utíkejte, slečno Nituš
VILA Štvanice [Divadlo Letí] 20:00
Den závislosti
Vršovické divadlo MANA 17:00
Pověsti staré a české   Divadlo Na větvi
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze] 19:30
Poručík z Inishmoru

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo