Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 18. února 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínLonely Horny Only19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubČerný med19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Brně]Vzkříšení  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Malá scéna]Dášenka, čili život štěněte10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaViah&Rosa / Lunar Collective - Tears of a Giant   VSTUP ZDARMA; Archa.lab20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicSluha dvou pánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]Panna Orleánská19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Malá scéna]Dášenka, čili život štěněte10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichMoje hra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Největší příběh všech dob19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]A pak přišla Mirna  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchZrada19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíMýcení  náš tip!   ZMĚNA --> HAMLETI19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouNora (Domeček pro panenky)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltZpívá a vypráví Soňa Červená19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Růže pro Algernon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Sirotci  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéJak Jeníčka a Mařenku navštěvují pohádky   Anima candida; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéViktor aneb Dítka u moci   Poslední běžná repríza před derniérou!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Solaris19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Na Prádle]Neslušní19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Oddací list19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-201819:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
Amazonky  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Plukovník Švec20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]To všechno ona  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloPidiTalk: Chceme do angažmá!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVysavač   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloHerečky (miluj blížneho svojho) - GUnaGu   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůMolyneuxova otázka20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonPánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  náš tip!   100. repríza; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKdo je tady ředitel?   Vysoké Mýto; Zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
A pak přišla Mirna  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: Divadlo A.Dvořáka Příbram
Habaďůra   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Lonely Horny Only
Činoherní klub  19:30
Černý med
Dejvické divadlo [hrajeme v Brně] 19:00
Vzkříšení  náš tip!
Divadlo AHA! [Malá scéna] 10:00
Dášenka, čili život štěněte
Divadlo Archa 20:00
Viah&Rosa / Lunar Collective - Tears of a Giant   VSTUP ZDARMA; Archa.lab
Divadlo Bez Hranic  19:30
Sluha dvou pánů
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
Panna Orleánská
Divadlo Gong [Malá scéna] 10:00
Dášenka, čili život štěněte
Divadlo Kalich  19:00
Moje hra
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Největší příběh všech dob
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
A pak přišla Mirna  náš tip!
Divadlo Na Maninách  19:00
Zrada
Divadlo Na zábradlí  19:00
Mýcení  náš tip!   ZMĚNA --> HAMLETI
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Nora (Domeček pro panenky)
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  náš tip!
Divadlo Ungelt  19:00
Zpívá a vypráví Soňa Červená
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Růže pro Algernon
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Sirotci  náš tip!
Divadlo v Dlouhé 10:00
Jak Jeníčka a Mařenku navštěvují pohádky   Anima candida; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Viktor aneb Dítka u moci   Poslední běžná repríza před derniérou!
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Solaris
Komorní činohra [Divadlo Na Prádle] 19:00
Neslušní
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Oddací list
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Tančírna 1918-2018
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
 19:30
Amazonky  náš tip!
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Plukovník Švec
OLDstars [bytové divadlo Košická] 19:00
To všechno ona  náš tip!
Pidivadlo 20:00
PidiTalk: Chceme do angažmá!
Studio DVA divadlo  19:00
Vysavač   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo 19:30
Herečky (miluj blížneho svojho) - GUnaGu   VYPRODÁNO
Studio Hrdinů  20:00
Molyneuxova otázka
Studio Ypsilon  19:30
Pánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  náš tip!   100. repríza; vyprodáno
Švandovo divadlo  19:30
Kdo je tady ředitel?   Vysoké Mýto; Zájezd
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
A pak přišla Mirna  náš tip!
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: Divadlo A.Dvořáka Příbram
 19:00
Habaďůra   zadáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo