Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 22. února 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Já, mé druhé já a já a19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Zrada19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicHolka odjinud   Divadlo NeoM; vyprodáno; premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Utrpení mladého Werthera19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskII Congelatore - Zmrazovač - Divadlo Ad Hoc19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [agentura Harlekýn]Co takhle ke zpovědi... (Pardon me, Prime Minister)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Pomáda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Libozvuky   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorČteme hrou16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Libozvuky18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách Žena obecná19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Korespondence V+W  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]Perfect Days19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Žítkovské bohyně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Pardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Jonáš a tingl tangl19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Audience20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [LokVar]Tatínek není k zahození   vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Odvolání  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadelní spolek Jedl]Pustina18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD Bible 219:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Divadlo 6-16]Correspondence19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Největší přání19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna]Tango, ó tango19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kanibalky: Soumrak samců19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Pan Kaplan má třídu rád  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zahrada20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [festival Modrý kocour, Turnov]To i ono14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Všechny báječné věci20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Limbo20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA LeŤ   Malá inventura19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAKabinet kuriozit   Malá inventura21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Les19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Hovory o štěstí mezi čtyřma očima   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Cry Baby Cry  náš tip!   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Kauza pražské kavárny   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze]Šťastný vyvolený19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Já, mé druhé já a já a
Činoherní klub  19:30
Zrada
Divadlo Bez Hranic 19:00
Holka odjinud   Divadlo NeoM; vyprodáno; premiéra
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Utrpení mladého Werthera
Divadlo Disk 19:30
II Congelatore - Zmrazovač - Divadlo Ad Hoc
Divadlo Gong [agentura Harlekýn] 19:00
Co takhle ke zpovědi... (Pardon me, Prime Minister)
Divadlo Kalich  19:00
Pomáda
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Libozvuky   pro školy
Divadlo Minor 16:30
Čteme hrou
Divadlo Minor [Velký sál] 18:00
Libozvuky
Divadlo Na Maninách  19:00
Žena obecná
Divadlo Na zábradlí  19:00
Korespondence V+W  náš tip!
Divadlo Palace [Pantheon production - host] 19:00
Perfect Days
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Žítkovské bohyně
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Jonáš a tingl tangl
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 20:00
Audience
Divadlo v Dlouhé [LokVar] 10:00
Tatínek není k zahození   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání  náš tip!
DUP39 [Divadelní spolek Jedl] 18:00
Pustina
Experimentální prostor NoD  19:30
Bible 2
Jatka78 [Divadlo 6-16] 19:30
Correspondence
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Největší přání
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna] 19:30
Tango, ó tango
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kanibalky: Soumrak samců
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Pan Kaplan má třídu rád  náš tip!
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Zahrada
OLDstars [festival Modrý kocour, Turnov] 14:00
To i ono
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Všechny báječné věci
Pidivadlo  20:00
Limbo
Studio ALTA  19:00
LeŤ   Malá inventura
Studio ALTA 21:00
Kabinet kuriozit   Malá inventura
Studio DVA divadlo  19:00
Les
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Hovory o štěstí mezi čtyřma očima   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry  náš tip!   Anglické titulky; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Kauza pražské kavárny   vyprodáno
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze] 19:30
Šťastný vyvolený

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo