Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 20. února 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Moje malá úchylka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [velký sál]Lázně20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Černý med19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíMandarinkový pokoj - Teatro Wüstenrot19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Press Paradox   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Don Quijote19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně]Brutál19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraDívčí válka   Divadlo Okko19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Toodle noodle   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Dánská občanská válka 2018-2419:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]Dokud nás milenky nerozdělí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Rok na vsi19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecContemporary dance - lekce pro veřejnost18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Vyhazovači19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [Komorní činohra]Kolo kolo mlýnský19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Život podle Jonesových19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Něžná je noc19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Kytice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [LokVar]Krvavý román   Zadáno pro Klub mladých diváků; zadáno15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Dopisy Olze   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Divadlo 6-16]Untitled19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Kolo kolo mlýnský19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [SpoluHra]Gedeonův uzel19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [SpoluHra]Úplné zatmění19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryJana18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Teatr Novogo Fronta]ADEMENATO!16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Znovusjednocení Korejí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Lenka Vagnerová & Company]Než vše začalo...20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Kouzelná země   Dramaturgický úvod před představením19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Cube   Zvýhodněný balíček20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Prachy? Prachy!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAMalá inventura 201900:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTARezidenti 201917:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Palác Akropolis]RAT20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti   obnovená premiéra18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vzhůru do divočiny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti   obnovená premiéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Utíkejte, slečno Nituš19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloJust! Impro Show   Just! Impro; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Zabít Johnnyho Glendenninga   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]Já jsem Krabat15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]Já jsem Krabat20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAHovory nad Ďolíčkem - fotbalová talk show Tomáše Poláčka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Moje malá úchylka
Alfred ve dvoře [velký sál] 20:00
Lázně
Činoherní klub  19:30
Černý med
Divadlo Bez zábradlí 19:00
Mandarinkový pokoj - Teatro Wüstenrot
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Press Paradox   Alterna
Divadlo Kalich  19:00
Don Quijote
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně] 19:30
Brutál
Divadlo Karla Hackera 19:30
Dívčí válka   Divadlo Okko
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Toodle noodle   pro školy
Divadlo Na zábradlí  19:00
Dánská občanská válka 2018-24
Divadlo Palace [Pantheon production - host] 19:00
Dokud nás milenky nerozdělí
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Rok na vsi
Divadlo Ponec 18:30
Contemporary dance - lekce pro veřejnost
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Vyhazovači
Divadlo Troníček [Komorní činohra] 19:00
Kolo kolo mlýnský
Divadlo Ungelt  19:00
Život podle Jonesových
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Něžná je noc
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 20:00
Kytice
Divadlo v Dlouhé [LokVar] 15:00
Krvavý román   Zadáno pro Klub mladých diváků; zadáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Dopisy Olze   vyprodáno
Jatka78 [Divadlo 6-16] 19:30
Untitled
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 19:00
Kolo kolo mlýnský
La Fabrika [SpoluHra] 19:30
Gedeonův uzel
La Fabrika [SpoluHra] 19:30
Úplné zatmění
MeetFactory 18:00
Jana
Městská divadla pražská [Teatr Novogo Fronta] 16:00
ADEMENATO!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Znovusjednocení Korejí
Městská divadla pražská [Lenka Vagnerová & Company] 20:00
Než vše začalo...
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Kouzelná země   Dramaturgický úvod před představením
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Cube   Zvýhodněný balíček
Pidivadlo  20:00
Prachy? Prachy!
Studio ALTA 00:00
Malá inventura 2019
Studio ALTA 17:00
Rezidenti 2019
Studio Damúza [Palác Akropolis] 20:00
RAT
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 18:00
Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti   obnovená premiéra
Studio DVA divadlo  19:00
Vzhůru do divočiny
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 20:00
Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti   obnovená premiéra
Studio Ypsilon  19:30
Utíkejte, slečno Nituš
Švandovo divadlo 19:00
Just! Impro Show   Just! Impro; vyprodáno
Švandovo divadlo  19:00
Zabít Johnnyho Glendenninga   Anglické titulky
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 15:00
Já jsem Krabat
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 20:00
Já jsem Krabat
Vršovické divadlo MANA 19:30
Hovory nad Ďolíčkem - fotbalová talk show Tomáše Poláčka

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo