Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 2. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínBurnOut aneb Vyhoř!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeDlouhý, Široký a Bystrozraký   vi.TVOR15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeSafírová hlava   Handa Gote Research & Development20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubDámský krejčí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Kochánky]Léčitel19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Snímek 51  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kubula a Kuba Kubikula15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicMrtvola v hotelu Westminster19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskDivadelní tříska 201910:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Kubula a Kuba Kubikula15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichTajemství14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichTajemství19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrRonja, dcera loupežníka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrŠkola malého stromu18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíKorespondence V+W  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: Jihočeské divadlo Č. Budějovice
GAME19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Harlekýn
V Paříži bych tě nečekala, tatínku15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceNa kus řeči s Miroslavem Donutilem19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22Jak si Kuba Marjánku zasloužil - Divadla KAPSA Andělská Hora10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Snímek 51  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéViktor aneb Dítka u moci   derniéra; Poslední uvedení19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaPohádka o strašidelném nádraží16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaJindřiška Smetanová / TGM — „Proč se neřekne pravda?“20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaJindřiška Smetanová / TGM — „Proč se neřekne pravda?“20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Pohádka ze staré knihy   Divadlo Matěje Kopeckého Praha15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Heaven's Gate]Amerikánka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáHerecký kurz pro neherce10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáHorníček 10015:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Lakomá Barka17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lachende Bestien
Nepřítel lidu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Vítejte v Thébách19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [festival Divadelní tříska]Iluze18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo, Košická]Znalci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloSlepice17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna   VYPRODÁNO14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna   VYPRODÁNO18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vzpomínky zůstanou   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloHladová země   Premiéra; zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANANoemova archa   loutkové divadélko Bubec; dny dobrých zpráv14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Úča musí pryč!17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
3 verze života20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
3D company
soubor: 3D Company
Smích zakázán19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
BurnOut aneb Vyhoř!
Alfred ve dvoře 15:00
Dlouhý, Široký a Bystrozraký   vi.TVOR
Alfred ve dvoře 20:00
Safírová hlava   Handa Gote Research & Development
Činoherní klub  19:30
Dámský krejčí
Divadelní spolek Kašpar [Kochánky] 19:30
Léčitel
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Snímek 51  náš tip!
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Bez Hranic  19:30
Mrtvola v hotelu Westminster
Divadlo Disk 10:00
Divadelní tříska 2019
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 15:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Kalich  14:30
Tajemství
Divadlo Kalich  19:00
Tajemství
Divadlo Cylindr  15:00
Ronja, dcera loupežníka
Divadlo Cylindr  18:00
Škola malého stromu
Divadlo Na zábradlí  19:00
Korespondence V+W  náš tip!
Divadlo NoD
hostuje: Jihočeské divadlo Č. Budějovice
 19:30
GAME
Divadlo Palace
hostuje: agentura Harlekýn
 15:00
V Paříži bych tě nečekala, tatínku
Divadlo Palace 19:30
Na kus řeči s Miroslavem Donutilem
Divadlo U22 10:30
Jak si Kuba Marjánku zasloužil - Divadla KAPSA Andělská Hora
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Snímek 51  náš tip!
Divadlo v Dlouhé  19:00
Viktor aneb Dítka u moci   derniéra; Poslední uvedení
Divadlo Viola 16:00
Pohádka o strašidelném nádraží
Divadlo Viola 20:00
Jindřiška Smetanová / TGM — „Proč se neřekne pravda?“
Divadlo Viola 20:00
Jindřiška Smetanová / TGM — „Proč se neřekne pravda?“
Jatka78 15:00
Pohádka ze staré knihy   Divadlo Matěje Kopeckého Praha
Jatka78 [Heaven's Gate] 19:30
Amerikánka
Městská divadla pražská 10:00
Herecký kurz pro neherce
Městská divadla pražská 15:00
Horníček 100
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 17:00
Lakomá Barka
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lachende Bestien
 19:30
Nepřítel lidu
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Vítejte v Thébách
OLDstars [festival Divadelní tříska] 18:30
Iluze
OLDstars [bytové divadlo, Košická] 19:00
Znalci
Pidivadlo  17:00
Slepice
Studio DVA divadlo  14:00
Šíleně smutná princezna   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  18:00
Šíleně smutná princezna   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vzpomínky zůstanou   VYPRODÁNO
Švandovo divadlo  19:00
Hladová země   Premiéra; zadáno
Vršovické divadlo MANA 14:00
Noemova archa   loutkové divadélko Bubec; dny dobrých zpráv
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 17:00
Úča musí pryč!
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 20:00
3 verze života
3D company
soubor: 3D Company
 19:00
Smích zakázán

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo