Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 26. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín [Studio Rote]Královna duchů19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře Everywhen20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Bůh masakru  náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Třebíči]Interview19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Klec19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Helverova noc  náš tip!20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa Fatherland   #Studovna; Archa.školám10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Komorní Svět]Popel a pálenka19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Kvartet19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]Král Ubu   PREMIÉRA19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Pan Biedermann a žháři   Činohra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongPředškoláček   vystoupení mateřských škol Prahy 914:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Moje hra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraJezinky a bezinky   Divadelní soubor Merlot; druhá premiéra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Popel a pálenka   2.REPRÍZA19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]A pak přišla Mirna  náš tip!20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Demokracie   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]To byl jen vtip!   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Divadlo Komedie]Perníková chaloupka18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách Žena obecná19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíTo téma / Das Thema   ZADÁNO17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Zlatá šedesátá aneb Deník Pavla J.   + 17:30 WORKSHOP19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíTo téma / Das Thema21:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [VerTeDance]Korekce  náš tip!20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Puls [Zasekávák]LIVE, když se dívá celé město19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22 [Divadelní ateliér]Smečka19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Jak zabít komika19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Klec19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Romeo, Julie a tma   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]Black Black Woods18:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Pohlavní životy siamských dvojčat20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Minor]Perníková chaloupka18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Bedřich Smetana: The Greatest Hits19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloND Café   Zdarma17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Mlynářova opička   Dramaturgický úvod před představením; derniéra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Křehkosti, tvé jméno je žena   Informace ke zrušenému představení20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Marlow20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí1:1 Divadlo do kapsy18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Odpočívej ve svém pokoji   veřejná generálka; VYPRODÁNO11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vysavač   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Hamlet  náš tip!   Anglické titulky19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Ztracená čest Kateřiny Blumové   vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Divadlo Letí]A pak přišla Mirna  náš tip!20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [Pantheon production]Pátek večer19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín [Studio Rote] 19:30
Královna duchůvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Alfred ve dvoře  20:00
Everywhenvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činoherní klub  19:30
Bůh masakru  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo [hrajeme v Třebíči] 19:00
Interview
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Klecvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Helverova noc  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyeravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa  10:00
Fatherland   #Studovna; Archa.školámvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Komorní Svět] 19:30
Popel a pálenkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Kvartetvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
Král Ubu   PREMIÉRAvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Pan Biedermann a žháři   Činohravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyeravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong 14:00
Předškoláček   vystoupení mateřských škol Prahy 9
Divadlo Kalich  19:00
Moje hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera 19:30
Jezinky a bezinky   Divadelní soubor Merlot; druhá premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Popel a pálenka   2.REPRÍZAvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
A pak přišla Mirna  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Demokracie   pro školy
Divadlo Minor [Malá scéna] 09:30
To byl jen vtip!   pro školy
Divadlo Minor [Divadlo Komedie] 18:00
Perníková chaloupkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Maninách  19:00
Žena obecnávstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí 17:00
To téma / Das Thema   ZADÁNO
Divadlo Na zábradlí  19:00
Zlatá šedesátá aneb Deník Pavla J.   + 17:30 WORKSHOPvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí 21:00
To téma / Das Themavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ponec [VerTeDance] 20:00
Korekce  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Puls [Zasekávák] 19:30
LIVE, když se dívá celé město
Divadlo U22 [Divadelní ateliér] 19:30
Smečkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Jak zabít komikavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Klecvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  19:00
Romeo, Julie a tma   vyprodáno
Jatka78 [Cirk La Putyka] 18:30
Black Black Woodsvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
MeetFactory  20:00
Pohlavní životy siamských dvojčatvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Minor] 18:00
Perníková chaloupkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Bedřich Smetana: The Greatest Hitsvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Čapek  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 17:30
ND Café   Zdarma
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Mlynářova opička   Dramaturgický úvod před představením; derniéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Křehkosti, tvé jméno je žena   Informace ke zrušenému představenívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pidivadlo  20:00
Marlow
Pomezí 18:00
1:1 Divadlo do kapsy
Studio DVA divadlo  11:00
Odpočívej ve svém pokoji   veřejná generálka; VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  19:00
Vysavač   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:00
Hamlet  náš tip!   Anglické titulkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Ztracená čest Kateřiny Blumové   vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
VILA Štvanice [Divadlo Letí] 20:00
A pak přišla Mirna  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA [Pantheon production] 19:30
Pátek večervstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo