Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 4. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín stojím ve tmě abych viděl světlo dělám zlo aby dobro kvetlo MIRIAM19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeDlouhý, Široký a Bystrozraký   vi.TVOR10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Na Balkáně]Sůl nad zlato09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub [Prostějov]Tanec bláznů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  náš tip!   zadáno; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Srpen v zemi indiánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Každý rok ve stejnou dobu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Knoflíček   DERNIÉRA19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Pan Biedermann a žháři   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Kočka v oregánu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Škola malého stromu10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Edith Piaf: Dnes nechci spát sama19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Hysterikon19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Posedlost19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [agentura Point]Tatarák na EX19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Zamilovaný Shakespeare19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Petr a Lucie19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Jak zabít komika19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Srpen v zemi indiánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [LokVar]Tatínek není k zahození   vyprodáno09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Lucerna  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Probuzení   Jatka7819:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Sibiřská výchova19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Sibiřská výchova19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [Maso krůtí]Čekání na Kokota19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Divadlo Vosto5]Probuzení19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Krasavice interkontinentální19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Lenka Vagnerová & Company]Gossip  náš tip!10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Bedřich Smetana: The Greatest Hits15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Bedřich Smetana: The Greatest Hits19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloFundus, frak a fiží17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Faust   Doprovodný program19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Maryša   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Jsme v pohodě  náš tip!   Dramaturgický úvod před představením20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloAudiowalk: F.A.U.S.T. Corporation20:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo, Košická]Znalci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA [Taneční studio Light]Putování ve větvích   hrajeme školám09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA [Taneční studio Light]Putování ve větvích   hrajeme školám10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Sex pro pokročilé   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloHorúce leto 68 (ako sme utekali) - GUnaGU19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Rusalka nejen podle Dvořáka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Hladová země   1. repríza za 120Kč19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl]Hodina lásky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
stojím ve tmě abych viděl světlo dělám zlo aby dobro kvetlo MIRIAM
Alfred ve dvoře 10:00
Dlouhý, Široký a Bystrozraký   vi.TVOR
Buchty a loutky [Praha - MŠ Na Balkáně] 09:30
Sůl nad zlato
Činoherní klub [Prostějov] 19:30
Tanec bláznů
Dejvické divadlo  19:30
Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  náš tip!   zadáno; vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Srpen v zemi indiánů
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Každý rok ve stejnou dobu
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Knoflíček   DERNIÉRA
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Pan Biedermann a žháři   Činohra
Divadlo Kalich  19:00
Kočka v oregánu
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 10:00
Škola malého stromu
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 19:30
Edith Piaf: Dnes nechci spát sama
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Hysterikon
Divadlo Na zábradlí  19:00
Posedlost
Divadlo Palace [agentura Point] 19:00
Tatarák na EX
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Zamilovaný Shakespeare
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Petr a Lucie
Divadlo Ungelt  19:00
Jak zabít komika
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Srpen v zemi indiánů
Divadlo v Dlouhé [LokVar] 09:00
Tatínek není k zahození   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Lucerna  náš tip!
Divadlo Vosto5  19:30
Probuzení   Jatka78
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Sibiřská výchova
DUP39 [Divadlo X10] 19:30
Sibiřská výchova
Experimentální prostor NoD [Maso krůtí] 19:30
Čekání na Kokota
Jatka78 [Divadlo Vosto5] 19:30
Probuzení
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Krasavice interkontinentální
Městská divadla pražská [Lenka Vagnerová & Company] 10:00
Gossip  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 15:00
Bedřich Smetana: The Greatest Hits
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 15:00
Čapek  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Bedřich Smetana: The Greatest Hits
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Čapek  náš tip!
Národní divadlo 17:00
Fundus, frak a fiží
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Faust   Doprovodný program
Národní divadlo  19:00
Maryša   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Jsme v pohodě  náš tip!   Dramaturgický úvod před představením
Národní divadlo 20:40
Audiowalk: F.A.U.S.T. Corporation
OLDstars [bytové divadlo, Košická] 19:00
Znalci
Studio ALTA [Taneční studio Light] 09:00
Putování ve větvích   hrajeme školám
Studio ALTA [Taneční studio Light] 10:30
Putování ve větvích   hrajeme školám
Studio DVA divadlo  19:00
Sex pro pokročilé   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo 19:30
Horúce leto 68 (ako sme utekali) - GUnaGU
Studio Ypsilon  19:30
Rusalka nejen podle Dvořáka
Švandovo divadlo  19:00
Hladová země   1. repríza za 120Kč
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl] 19:00
Hodina lásky

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo