Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 12. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Hubte trampy, serou v lese19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Církevní MŠ Laura]Skřítek09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Sopranistky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Červeném Kostelci]Vzkříšení  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloBýt nebo nebýt   prof. Martin Hilský19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Vernisáž20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kubula a Kuba Kubikula10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaDiner - Thomas & Ruhller (NL)   English-friendly20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic Na Vánoce budu gay...!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [agentura Harlekýn]Drahá legrace   ZADÁNO16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Utrpení mladého Werthera19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Divadlo AHA!]Kubula a Kuba Kubikula10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongCo vy na to, pane Šmoldasi?18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Začínáme končit19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně]Neskonalá19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]O pejskovi a kočičce   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Záhada hlavolamu   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách [GP-art]A na hrušce sedí diktátor19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Anamnéza19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Orfeus Bláznivá lokomotiva00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Žítkovské bohyně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [DOT504]Score #44. Methods of excavation   PREMIÉRA20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [Komorní činohra]Bernarda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Činoherní studio Ústí nad Labem]Čarodějův učeň19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Romeo, Julie a tma   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Pod kontrolou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Pod kontrolou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD Bible 219:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]ADHD19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Bernarda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [SpoluHra]Gedeonův uzel19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Želary  náš tip!10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Oddací list19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-201819:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Za krásu   Setkání s tvůrci po představení; Generalní zk.11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Vítejte v Thébách   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Jsme v pohodě  náš tip!   zrušeno!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Tři velké ženy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí1:1 Veduty17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA Medúza19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Věra   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Ženy přežijí!   zrušeno z provozních důvodů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [Divadlo Vosto5]Slzy ošlehaných mužů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Kauza pražské kavárny   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [agentura Harlekýn]Scény z manželského života   Premiéra; Koprodukce AH & ŠD; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]Já jsem Krabat15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]Já jsem Krabat20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze]Lež19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Hubte trampy, serou v lese
Buchty a loutky [Praha - Církevní MŠ Laura] 09:30
Skřítek
Činoherní klub  19:30
Sopranistky
Dejvické divadlo [hrajeme v Červeném Kostelci] 19:00
Vzkříšení  náš tip!
Dejvické divadlo 19:30
Být nebo nebýt   prof. Martin Hilský
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Vernisáž
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Archa 20:00
Diner - Thomas & Ruhller (NL)   English-friendly
Divadlo Bez Hranic  19:30
Na Vánoce budu gay...!   vyprodáno
Divadlo Bez zábradlí [agentura Harlekýn] 16:00
Drahá legrace   ZADÁNO
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Utrpení mladého Werthera
Divadlo Gong [Divadlo AHA!] 10:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Gong 18:00
Co vy na to, pane Šmoldasi?
Divadlo Kalich  19:00
Začínáme končit
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně] 19:30
Neskonalá
Divadlo Minor [Malá scéna] 09:30
O pejskovi a kočičce   pro školy
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Záhada hlavolamu   pro školy
Divadlo Na Maninách [GP-art] 19:00
A na hrušce sedí diktátor
Divadlo Na zábradlí  19:00
Anamnéza
Divadlo Orfeus  00:00
Bláznivá lokomotiva
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Žítkovské bohyně
Divadlo Ponec [DOT504] 20:00
Score #44. Methods of excavation   PREMIÉRA
Divadlo Troníček [Komorní činohra] 19:00
Bernarda
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!
Divadlo v Celetné [Činoherní studio Ústí nad Labem] 19:30
Čarodějův učeň
Divadlo v Dlouhé  19:00
Romeo, Julie a tma   vyprodáno
Divadlo Vosto5  19:30
Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilon
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Pod kontrolou
DUP39 [Divadlo X10] 19:30
Pod kontrolou
Experimentální prostor NoD  19:30
Bible 2
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
ADHD
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 19:00
Bernarda
La Fabrika [SpoluHra] 19:30
Gedeonův uzel
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 10:00
Želary  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Oddací list
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Tančírna 1918-2018
Národní divadlo [Nová scéna] 11:00
Za krásu   Setkání s tvůrci po představení; Generalní zk.
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Vítejte v Thébách   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Jsme v pohodě  náš tip!   zrušeno!
Pidivadlo  20:00
Tři velké ženy
Pomezí 17:30
1:1 Veduty
Studio ALTA  19:30
Medúza
Studio DVA divadlo  19:00
Věra   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Ženy přežijí!   zrušeno z provozních důvodů
Studio Ypsilon [Divadlo Vosto5] 19:30
Slzy ošlehaných mužů
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Kauza pražské kavárny   vyprodáno
Švandovo divadlo [agentura Harlekýn] 19:00
Scény z manželského života   Premiéra; Koprodukce AH & ŠD; vyprodáno
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 15:00
Já jsem Krabat
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 20:00
Já jsem Krabat
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze] 19:30
Lež

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo