Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 23. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIERA!!!]Bludný Holanďan, zamrzlý oceán19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubBratři Karamazovi19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnStodůlecký píseček 2019   Divadlo; zdarma10:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Jak (Jules) žil Verne15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicDámský krejčí   Starbag Ateliér19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskAutorská tvorba Nablízko - Festival KATaP DAMU07:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Jak (Jules) žil Verne15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraKominíček a štěstí - Umělecká agentura Petra Kubce10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchSlečna Julie19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalacePlnou parou19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouKrálova řeč14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouKrálova řeč19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]Mlčení bobříků  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého
hostuje: Divadlo Různých Jmen
Stvoření světa - bez cenzury15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTaneční hodiny   premiéra; ZADÁNO PRO ČLENY KLUBU PŘÁTEL DIVADLA UNGELT19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Biograf15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La FabrikaPokoj   HAMU19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Stará aréna
Brak 1 / Mrtvé oči15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-201817:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Stará aréna
Brak 2 / Vana18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Premiéra mládí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Stará aréna
Brak 3 / Bob musí zemřít21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]To i ono20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloSněhová královna15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAŽižkovská Noc00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAMINE - T.I.T.S.   Žižkovská Noc 201919:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Otroměř u Hlásku]Medvědí princ14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloMalý princ  náš tip!   VYPRODÁNO14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloLíbánky na Jadranu   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloNa fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+S   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Bludný Holanďan, zamrzlý oceán   Premiéra; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloCry Baby Cry  náš tip!   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Tři ženy a zamilovaný lovec   Festival Brandl19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Litvínov / Docela velké divadlo]Švestka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIERA!!!] 19:00
Bludný Holanďan, zamrzlý oceán
Činoherní klub  19:30
Bratři Karamazovi
Cirkus Mlejn 10:20
Stodůlecký píseček 2019   Divadlo; zdarma
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
Jak (Jules) žil Verne
Divadlo Bez Hranic 19:30
Dámský krejčí   Starbag Ateliér
Divadlo Disk 07:00
Autorská tvorba Nablízko - Festival KATaP DAMU
Divadlo Gong [Velká scéna] 15:00
Jak (Jules) žil Verne
Divadlo Kalich  14:30
Krysař  náš tip!
Divadlo Kalich  19:00
Krysař  náš tip!
Divadlo Karla Hackera 10:30
Kominíček a štěstí - Umělecká agentura Petra Kubce
Divadlo Na Maninách  19:00
Slečna Julie
Divadlo Palace  19:00
Plnou parou
Divadlo pod Palmovkou  14:00
Králova řeč
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Králova řeč
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
Mlčení bobříků  náš tip!
Divadlo Radka Brzobohatého
hostuje: Divadlo Různých Jmen
 15:00
Stvoření světa - bez cenzury
Divadlo Ungelt  19:00
Taneční hodiny   premiéra; ZADÁNO PRO ČLENY KLUBU PŘÁTEL DIVADLA UNGELT
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 15:00
Biograf
La Fabrika 19:30
Pokoj   HAMU
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Stará aréna
 15:00
Brak 1 / Mrtvé oči
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 17:00
Tančírna 1918-2018
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Stará aréna
 18:00
Brak 2 / Vana
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Premiéra mládí
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Stará aréna
 21:00
Brak 3 / Bob musí zemřít
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
To i ono
Pidivadlo  15:00
Sněhová královna
Studio ALTA 00:00
Žižkovská Noc
Studio ALTA 19:30
MINE - T.I.T.S.   Žižkovská Noc 2019
Studio Damúza [Otroměř u Hlásku] 14:30
Medvědí princ
Studio DVA divadlo  14:00
Malý princ  náš tip!   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  19:00
Líbánky na Jadranu   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo 19:30
Na fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+S   VYPRODÁNO
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 19:00
Bludný Holanďan, zamrzlý oceán   Premiéra; vyprodáno
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry  náš tip!   Anglické titulky; vyprodáno
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 19:00
Tři ženy a zamilovaný lovec   Festival Brandl
Divadlo Járy Cimrmana [Litvínov / Docela velké divadlo] 19:30
Švestka

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo