Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 9. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - Vozovna Žižkov]Zlatá husa16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubOsiřelý západ  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloAbsolutno – kabaret o konci světa   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]O políbeném drakovi14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Růže pro Algernon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kniha džunglí - Mauglího poslední boj15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaInvited - Ultima Vez / Seppe Baeyens   English-friendly17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaInvited - Ultima Vez / Seppe Baeyens   English-friendly20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Press Paradox   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Kniha džunglí - Mauglího poslední boj15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
Drahá legrace19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVlasy (květiNOVÉ děti)14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVlasy (květiNOVÉ děti)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaKaamelott12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrHonza a lesní skřítek15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrDěvčátko Momo18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaKaamelott21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraMalý pán   Divadlo b10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíLadies no Gentlemen   2. PREMIÉRA; ZADÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDOsamělost komiksových hrdinů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: Divadelní společnost Háta
Zamilovaný sukničkář14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceJo, není to jednoduché19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouŽítkovské bohyně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22Dětský karneval14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltExpres na západ  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
O políbeném drakovi14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Růže pro Algernon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéO líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaStařec a moře20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
hostuje: Divadlo Drak
A do třetice všeho...14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
hostuje: Divadlo Drak
A do třetice všeho...16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
ADHD19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryStrážci občanského dobra 220:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáDopisy vnučce   literární matiné15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Idiot17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Konzervativec19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloSen čarovné noci17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Jsme v pohodě  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Křehkosti, tvé jméno je žena20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíDům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloEvita14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloEvita18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKurz negativního myšlení   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Srdce patří za mříže   zrušeno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Tři ženy a zamilovaný lovec21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Lež19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Litovel / Městský klub]Blaník19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Vozovna Žižkov] 16:00
Zlatá husa
Činoherní klub  19:30
Osiřelý západ  náš tip!
Dejvické divadlo  19:30
Absolutno – kabaret o konci světa   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 14:00
O políbeném drakovi
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Růže pro Algernon
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
Kniha džunglí - Mauglího poslední boj
Divadlo Archa 17:00
Invited - Ultima Vez / Seppe Baeyens   English-friendly
Divadlo Archa 20:00
Invited - Ultima Vez / Seppe Baeyens   English-friendly
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Press Paradox   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 15:00
Kniha džunglí - Mauglího poslední boj
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Drahá legrace
Divadlo Kalich  14:30
Vlasy (květiNOVÉ děti)
Divadlo Kalich  19:00
Vlasy (květiNOVÉ děti)
Divadlo Kampa 12:00
Kaamelott
Divadlo Cylindr  15:00
Honza a lesní skřítek
Divadlo Cylindr  18:00
Děvčátko Momo
Divadlo Kampa 21:00
Kaamelott
Divadlo Karla Hackera 10:30
Malý pán   Divadlo b
Divadlo Na zábradlí  19:00
Ladies no Gentlemen   2. PREMIÉRA; ZADÁNO
Divadlo NoD  19:30
Osamělost komiksových hrdinů
Divadlo Palace
hostuje: Divadelní společnost Háta
 14:00
Zamilovaný sukničkář
Divadlo Palace  19:00
Jo, není to jednoduché
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Žítkovské bohyně
Divadlo U22 14:00
Dětský karneval
Divadlo Ungelt  19:00
Expres na západ  náš tip!
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 14:00
O políbeném drakovi
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Růže pro Algernon
Divadlo v Dlouhé  17:00
O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo Viola  20:00
Stařec a moře
Jatka78
hostuje: Divadlo Drak
 14:00
A do třetice všeho...
Jatka78
hostuje: Divadlo Drak
 16:00
A do třetice všeho...
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
ADHD
MeetFactory  20:00
Strážci občanského dobra 2
Městská divadla pražská 15:00
Dopisy vnučce   literární matiné
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 17:00
Idiot
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Konzervativec
Národní divadlo  17:00
Sen čarovné noci
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Jsme v pohodě  náš tip!
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Křehkosti, tvé jméno je žena
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
Studio DVA divadlo  14:00
Evita
Studio DVA divadlo  18:00
Evita
Švandovo divadlo  19:00
Kurz negativního myšlení   Anglické titulky
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Srdce patří za mříže   zrušeno
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 21:00
Tři ženy a zamilovaný lovec
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Lež
Divadlo Járy Cimrmana [Litovel / Městský klub] 19:00
Blaník

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo