Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 9. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - Vozovna Žižkov]Zlatá husa16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Osiřelý západ  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Absolutno – kabaret o konci světa   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]O políbeném drakovi14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Růže pro Algernon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kniha džunglí - Mauglího poslední boj15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír]Vodník pan Pivoda vypráví15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaInvited - Ultima Vez / Seppe Baeyens   English-friendly17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaInvited - Ultima Vez / Seppe Baeyens   English-friendly20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Divadlo F.X.Šaldy Liberec]Princové jsou na draka11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Garderobiér17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Press paradox   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Divadlo AHA!]Kniha džunglí - Mauglího poslední boj15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [agentura Harlekýn]Drahá legrace19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Vlasy (květiNOVÉ děti)14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Vlasy (květiNOVÉ děti)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaKaamelott12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Honza a lesní skřítek15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Děvčátko Momo18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaKaamelott21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraMalý pán   Divadlo b10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]O pejskovi a kočičce10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Nebojsa15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Nebojsa18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Ladies no Gentlemen   2. PREMIÉRA; ZADÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta]Zamilovaný sukničkář14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Jo, není to jednoduché19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Žítkovské bohyně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22Dětský karneval14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Expres na západ  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]O políbeném drakovi14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Růže pro Algernon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD Osamělost komiksových hrdinů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Divadlo Drak]A do třetice všeho...14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Divadlo Drak]A do třetice všeho...16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]ADHD19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryStrážci občanského dobra 2   scénické čtení20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáDopisy vnučce   literární matiné15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Idiot17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Konzervativec19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Sen čarovné noci17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Jsme v pohodě  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Křehkosti, tvé jméno je žena20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Tři veteráni14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Tři veteráni16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí Dům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Evita14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Evita18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Kurz negativního myšlení   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Srdce patří za mříže   zrušeno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]Tři ženy a zamilovaný lovec21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze]Lež19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Vozovna Žižkov] 16:00
Zlatá husa
Činoherní klub  19:30
Osiřelý západ  náš tip!
Dejvické divadlo  19:30
Absolutno – kabaret o konci světa   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 14:00
O políbeném drakovi
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Růže pro Algernon
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
Kniha džunglí - Mauglího poslední boj
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír] 15:00
Vodník pan Pivoda vypráví
Divadlo Archa 17:00
Invited - Ultima Vez / Seppe Baeyens   English-friendly
Divadlo Archa 20:00
Invited - Ultima Vez / Seppe Baeyens   English-friendly
Divadlo Bez zábradlí [Divadlo F.X.Šaldy Liberec] 11:00
Princové jsou na draka
Divadlo Bez zábradlí  17:00
Garderobiér
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Press paradox   Alterna
Divadlo Gong [Divadlo AHA!] 15:00
Kniha džunglí - Mauglího poslední boj
Divadlo Gong [agentura Harlekýn] 19:00
Drahá legrace
Divadlo Kalich  14:30
Vlasy (květiNOVÉ děti)
Divadlo Kalich  19:00
Vlasy (květiNOVÉ děti)
Divadlo Kampa 12:00
Kaamelott
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 15:00
Honza a lesní skřítek
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 18:00
Děvčátko Momo
Divadlo Kampa 21:00
Kaamelott
Divadlo Karla Hackera 10:30
Malý pán   Divadlo b
Divadlo Minor 10:00
Republika!   hra
Divadlo Minor [Malá scéna] 10:00
O pejskovi a kočičce
Divadlo Minor 10:10
Republika!   hra
Divadlo Minor 10:20
Republika!   hra
Divadlo Minor 10:30
Republika!   hra
Divadlo Minor 10:40
Republika!   hra
Divadlo Minor 10:50
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:00
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:10
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:20
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:30
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:40
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:50
Republika!   hra
Divadlo Minor 12:00
Republika!   hra
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Nebojsa
Divadlo Minor [Velký sál] 18:00
Nebojsa
Divadlo Na zábradlí  19:00
Ladies no Gentlemen   2. PREMIÉRA; ZADÁNO
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta] 14:00
Zamilovaný sukničkář
Divadlo Palace  19:00
Jo, není to jednoduché
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Žítkovské bohyně
Divadlo U22 14:00
Dětský karneval
Divadlo Ungelt  19:00
Expres na západ  náš tip!
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 14:00
O políbeném drakovi
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Růže pro Algernon
Divadlo v Dlouhé  17:00
O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Experimentální prostor NoD  19:30
Osamělost komiksových hrdinů
Jatka78 [Divadlo Drak] 14:00
A do třetice všeho...
Jatka78 [Divadlo Drak] 16:00
A do třetice všeho...
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
ADHD
MeetFactory 20:00
Strážci občanského dobra 2   scénické čtení
Městská divadla pražská 15:00
Dopisy vnučce   literární matiné
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 17:00
Idiot
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Konzervativec
Národní divadlo  17:00
Sen čarovné noci
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Jsme v pohodě  náš tip!
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Křehkosti, tvé jméno je žena
Pidivadlo  14:00
Tři veteráni
Pidivadlo  16:00
Tři veteráni
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
Studio DVA divadlo  14:00
Evita
Studio DVA divadlo  18:00
Evita
Švandovo divadlo  19:00
Kurz negativního myšlení   Anglické titulky
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Srdce patří za mříže   zrušeno
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 21:00
Tři ženy a zamilovaný lovec
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze] 19:30
Lež

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo