Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 20. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Moje malá úchylka18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Fajnmen (QED)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Vzkříšení  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Osiřelý západ19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Iluze20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Míša Kulička09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Malá čarodějnice10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicImprovizace.cz20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Terasa19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskNejmenší ze Sámů17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskHrana / Goršek   HAMU19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Míša Kulička09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Malá čarodějnice10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Kočka v oregánu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Ronja, dcera loupežníka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraDívčí válka   Divadlo Okko19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Europe Connexion: Evaluace kvality a etiky v evropských veřejných zakázkách20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Koukej, svět!   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Libozvuky   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Válka profesora Klamma19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchLabyrint19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Slyšet hlasy19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Macbeth – Too Much Blood19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete?19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecContemporary dance - lekce pro veřejnost18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Tančírna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22Objevení Ameriky Johannem Padanem19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Život podle Jonesových19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéDo velké krajiny Dudédu / Bylo nás pět   Dismanův rozhlasový dětský soubor / TS Light10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Osiřelý západ19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Racek19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Haarmann19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Haarmann19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78White Rabbit Red Rabbit #3 (Aňa Geislerová)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Holky z kalendáře19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kancl19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [JAMU Brno]Konec hry19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloZákoutí archivu16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Cube   Zvýhodněný balíček20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Rituální vražda Gorge Mastromase20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [KC Zahrada]Golem14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vše o mužích   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]O lásce čili Parle moi d´amour   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Rusalka nejen podle Dvořáka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [OLDstars]Jordan   Satoranský, Purkrábková19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Pohřeb až zítra  náš tip!   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Divadlo Letí]Europe Connexion: Evaluace kvality a etiky v evropských veřejných zakázkách20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  18:00
Moje malá úchylka
Činoherní klub  19:30
Fajnmen (QED)
Dejvické divadlo  19:30
Vzkříšení  náš tip!   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Osiřelý západ
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Iluze
Divadlo AHA! [Velká scéna] 09:00
Míša Kulička
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:30
Malá čarodějnice
Divadlo Bez Hranic 20:00
Improvizace.cz
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Terasa
Divadlo Disk 17:30
Nejmenší ze Sámů
Divadlo Disk 19:30
Hrana / Goršek   HAMU
Divadlo Gong [Velká scéna] 09:00
Míša Kulička
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:30
Malá čarodějnice
Divadlo Kalich  19:00
Kočka v oregánu
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 10:00
Ronja, dcera loupežníka
Divadlo Karla Hackera 19:30
Dívčí válka   Divadlo Okko
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
Europe Connexion: Evaluace kvality a etiky v evropských veřejných zakázkách
Divadlo Minor [Malá scéna] 09:30
Koukej, svět!   pro školy
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Libozvuky   pro školy
Divadlo Minor [Malá scéna] 19:00
Válka profesora Klamma
Divadlo Na Maninách 19:00
Labyrint
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Slyšet hlasy
Divadlo Na zábradlí  19:00
Macbeth – Too Much Blood
Divadlo Palace  19:00
Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete?
Divadlo Ponec 18:30
Contemporary dance - lekce pro veřejnost
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Tančírna
Divadlo U22 19:30
Objevení Ameriky Johannem Padanem
Divadlo Ungelt  19:00
Život podle Jonesových
Divadlo v Celetné 10:00
Do velké krajiny Dudédu / Bylo nás pět   Dismanův rozhlasový dětský soubor / TS Light
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Osiřelý západ
Divadlo v Dlouhé  19:00
Racek
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Haarmann
DUP39 [Divadlo X10] 19:30
Haarmann
Jatka78 19:30
White Rabbit Red Rabbit #3 (Aňa Geislerová)
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Holky z kalendáře
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kancl
Městská divadla pražská [JAMU Brno] 19:30
Konec hry
Národní divadlo 16:30
Zákoutí archivu
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Cube   Zvýhodněný balíček
Pidivadlo  20:00
Rituální vražda Gorge Mastromase
Studio Damúza [KC Zahrada] 14:30
Golem
Studio DVA divadlo  19:00
Vše o mužích   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
O lásce čili Parle moi d´amour   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Rusalka nejen podle Dvořáka
Švandovo divadlo [OLDstars] 19:00
Jordan   Satoranský, Purkrábková
Švandovo divadlo  19:00
Pohřeb až zítra  náš tip!   Anglické titulky
VILA Štvanice [Divadlo Letí] 20:00
Europe Connexion: Evaluace kvality a etiky v evropských veřejných zakázkách

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo