Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 10. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Žabák Valentýn15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Žabák Valentýn17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubVálka s mloky - V.A.D., Kladno   cyklus Činoherní klub uvádí20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnCirkusový workshop pro děti a rodiče   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloKafka ´24   náhradní představení za 5.2.; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Mikulášovy patálie14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Mikulášovy patálie17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Prozření mladého Horáčka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [V rámci festivalu Divadlo pro děti / DISK]Prodaná nevěsta v letech 1868 až 2018   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
Víš přece, že neslyším, když teče voda16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVlasy (květiNOVÉ děti)13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: 420PEOPLE
Královna víl / Fairy Queen19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
Světáci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltSkleněný strop19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy patálie14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy patálie17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo Komediograf
Zkurvení havlisti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [6-16]
hostuje: Divadlo 6-16
Bull   PŘEDSTAVENÍ 10/3 ZRUŠENO!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Kleopatra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Andělé v Americe18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloPýcha a předsudek14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Vidím nevidím   Tvůrčí dílna před představením17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAsouHra   Ostružina z.s.11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAsouHra   Ostružina z.s.15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloMisery19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonProdaná nevěsta19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Žabák Valentýn   Pro děti; vyprodáno15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Žabák Valentýn   Pro děti17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Don Juan aneb Strašlivé hodování20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANACirkusácká pohádka   Divadla Láryfáry17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Žabák Valentýn
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Žabák Valentýn
Činoherní klub 20:00
Válka s mloky - V.A.D., Kladno   cyklus Činoherní klub uvádí
Cirkus Mlejn 15:00
Cirkusový workshop pro děti a rodiče   Pro děti
Dejvické divadlo  19:30
Kafka ´24   náhradní představení za 5.2.; vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 14:00
Mikulášovy patálie
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 17:00
Mikulášovy patálie
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
Prozření mladého Horáčka
Divadlo Disk [V rámci festivalu Divadlo pro děti / DISK] 19:30
Prodaná nevěsta v letech 1868 až 2018   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
 16:00
Víš přece, že neslyším, když teče voda
Divadlo Kalich  13:30
Vlasy (květiNOVÉ děti)
Divadlo NoD
hostuje: 420PEOPLE
 19:30
Královna víl / Fairy Queen
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
 19:00
Světáci
Divadlo Ungelt  19:00
Skleněný strop
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 14:00
Mikulášovy patálie
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 17:00
Mikulášovy patálie
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo Komediograf
 19:00
Zkurvení havlisti
Jatka78 [6-16]
hostuje: Divadlo 6-16
 19:30
Bull   PŘEDSTAVENÍ 10/3 ZRUŠENO!
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Kleopatra
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 18:00
Andělé v Americe
Národní divadlo  14:00
Pýcha a předsudek
Národní divadlo [Nová scéna] 17:00
Vidím nevidím   Tvůrčí dílna před představením
Studio ALTA 11:00
souHra   Ostružina z.s.
Studio ALTA 15:00
souHra   Ostružina z.s.
Studio DVA divadlo  19:00
Misery
Studio Ypsilon  19:30
Prodaná nevěsta
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Žabák Valentýn   Pro děti; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Žabák Valentýn   Pro děti
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Don Juan aneb Strašlivé hodování
Vršovické divadlo MANA 17:00
Cirkusácká pohádka   Divadla Láryfáry

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo