Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 18. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klub Sopranistky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Jablonci nad Nisou]Vražda krále Gonzaga  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Příhody Ferdy mravence10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaOpojení a zlost: Studie autoritářské osobnosti - LIGNA   #Studovna; English-friendly; Festival Bazaar 2019 Archa.školám10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaOpojení a zlost: Studie autoritářské osobnosti - LIGNA   #Studovna; English-friendly; Festival Bazaar 201920:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Blbec k večeři19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]Svatojánská noc19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskPřekrásná Vasilisa17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [vyprodáno / premiéra / DISK]Višňový sad   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Příhody Ferdy mravence10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [agentura Harlekýn]Poslední ze žhavých milenců19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichCarmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Škola malého stromu10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [LiStOVáNí]Český ráj20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách [Činoherní studio Bouře]Intimní příběhy z ráje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Ladies no Gentlemen   + 18:15 DRAMATURGICKÝ ÚVOD S DAVIDEM JAŘABEM19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]Perfect Days19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Zamilovaný Shakespeare19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Výročí20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [Komorní činohra]Ptáci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22 Čik19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Expres na západ  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadlo Alfa]ALFA farma10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Studio Damúza]Z tajného deníku Smolíčka Pé18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Dopisy Olze   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Relativita19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Kupé v lese 74   talkshow; Café v lese20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]Isole   novinka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Ptáci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Losers Cirque Company]Ego19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna]Tango, ó tango19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kdo se bojí Virginie Woolfové?  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáTichý nádech (Tih vdih) - Mestno gledališče ljubljansko19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Malý princ10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [Werichova vila]Margaritě...19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí Popel a náprstky18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí Popel a náprstky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Divadlo v Celetné]Z tajného deníku Smolíčka Pé18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Moje tango   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Ženy přežijí!   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Utíkejte, slečno Nituš19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloShakespearovy svatojánské sny - Footsbarn Theatre   Pro školy; V anglickém jazyce; zadáno11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloShakespearovy svatojánské sny - Footsbarn Theatre   V anglickém jazyce19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Pankrác ´45  náš tip!   Litvínov; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Tygr v tísni]Berlín Alexanderplatz20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub  19:30
Sopranistky
Dejvické divadlo [hrajeme v Jablonci nad Nisou] 19:00
Vražda krále Gonzaga  náš tip!
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Příhody Ferdy mravence
Divadlo Archa 10:00
Opojení a zlost: Studie autoritářské osobnosti - LIGNA   #Studovna; English-friendly; Festival Bazaar 2019 Archa.školám
Divadlo Archa 20:00
Opojení a zlost: Studie autoritářské osobnosti - LIGNA   #Studovna; English-friendly; Festival Bazaar 2019
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Blbec k večeři
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
Svatojánská noc
Divadlo Disk 17:00
Překrásná Vasilisa
Divadlo Disk [vyprodáno / premiéra / DISK] 19:30
Višňový sad   Činohra
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Příhody Ferdy mravence
Divadlo Gong [agentura Harlekýn] 19:00
Poslední ze žhavých milenců
Divadlo Kalich 19:00
Carmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 10:00
Škola malého stromu
Divadlo Minor [LiStOVáNí] 20:30
Český ráj
Divadlo Na Maninách [Činoherní studio Bouře] 19:00
Intimní příběhy z ráje
Divadlo Na zábradlí  19:00
Ladies no Gentlemen   + 18:15 DRAMATURGICKÝ ÚVOD S DAVIDEM JAŘABEM
Divadlo Palace [Pantheon production - host] 19:00
Perfect Days
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Zamilovaný Shakespeare
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Výročí
Divadlo Troníček [Komorní činohra] 19:00
Ptáci
Divadlo U22  19:30
Čik
Divadlo Ungelt  19:00
Expres na západ  náš tip!
Divadlo v Celetné [Divadlo Alfa] 10:00
ALFA farma
Divadlo v Celetné [Studio Damúza] 18:00
Z tajného deníku Smolíčka Pé
Divadlo v Dlouhé  19:00
Dopisy Olze   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Relativita
Divadlo Vosto5 20:00
Kupé v lese 74   talkshow; Café v lese
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
Isole   novinka
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 19:00
Ptáci
La Fabrika [Losers Cirque Company] 19:30
Ego
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna] 19:30
Tango, ó tango
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kdo se bojí Virginie Woolfové?  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách
Městská divadla pražská 19:30
Tichý nádech (Tih vdih) - Mestno gledališče ljubljansko
Národní divadlo [Nová scéna] 10:00
Malý princ
OLDstars [Werichova vila] 19:30
Margaritě...
Pomezí  18:00
Popel a náprstky
Pomezí  20:00
Popel a náprstky
Studio Damúza [Divadlo v Celetné] 18:00
Z tajného deníku Smolíčka Pé
Studio DVA divadlo  19:00
Moje tango   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Ženy přežijí!   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Utíkejte, slečno Nituš
Švandovo divadlo 11:00
Shakespearovy svatojánské sny - Footsbarn Theatre   Pro školy; V anglickém jazyce; zadáno
Švandovo divadlo 19:00
Shakespearovy svatojánské sny - Footsbarn Theatre   V anglickém jazyce
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Pankrác ´45  náš tip!   Litvínov; Zájezd
VILA Štvanice [Tygr v tísni] 20:00
Berlín Alexanderplatz

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo