Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 19. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínMoje malá úchylka18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Divadlo H. Počernice]Neposlušná kůzlátka09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Divadlo H. Počernice]Neposlušná kůzlátka10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubDámský krejčí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloRacek  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Růže pro Algernon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Vernisáž20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Stínadla se bouří10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír]Baby19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaDílna dokumentárního divadla pro pedagogy   Dílna; VSTUP ZDARMA; Archa školám10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
Smrt v růžovém19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Válka s mloky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskBao! Bao!17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Medulla   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Stínadla se bouří10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichPro tebe cokoliv19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Smrt v růžovém19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíPodivuhodný případ pana Holmese19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusKůže a nebe00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceHraběnka (Zámek v Čechách)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouSedmé nebe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]Jak sbalit ženu 2.019:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Pulsar20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltZpívá a vypráví Soňa Červená19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Drak
A na noze pevnina14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Růže pro Algernon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéHovory na útěku  náš tip!   derniéra; Poslední uvedení; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéCock19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaKoupila jsem husu, tak nevím...20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Isole   novinka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryAluminiová královna   premiéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáMladé básnířky podle časopisu Lógr   scénické čtení poezie19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Otec  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Shirley Valentine19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloKytice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíPopel a náprstky18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíPopel a náprstky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloPoprask na laguně   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
Madame Rubinstein   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonPánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKdo je tady ředitel?   Zadané představení; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANALetní den19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaZáskok19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  18:00
Moje malá úchylka
Buchty a loutky [Praha - Divadlo H. Počernice] 09:00
Neposlušná kůzlátka
Buchty a loutky [Praha - Divadlo H. Počernice] 10:30
Neposlušná kůzlátka
Činoherní klub  19:30
Dámský krejčí
Dejvické divadlo  19:30
Racek  náš tip!   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Růže pro Algernon
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Vernisáž
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Stínadla se bouří
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír] 19:00
Baby
Divadlo Archa 10:00
Dílna dokumentárního divadla pro pedagogy   Dílna; VSTUP ZDARMA; Archa školám
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
 19:30
Smrt v růžovém
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Válka s mloky
Divadlo Disk 17:00
Bao! Bao!
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Medulla   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Stínadla se bouří
Divadlo Kalich  19:00
Pro tebe cokoliv
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Smrt v růžovém
Divadlo Na zábradlí  19:00
Podivuhodný případ pana Holmese
Divadlo Orfeus  00:00
Kůže a nebe
Divadlo Palace  19:00
Hraběnka (Zámek v Čechách)
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Sedmé nebe
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
Jak sbalit ženu 2.0
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Pulsar
Divadlo Ungelt  19:00
Zpívá a vypráví Soňa Červená
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Drak
 14:00
A na noze pevnina
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Růže pro Algernon
Divadlo v Dlouhé  19:00
Hovory na útěku  náš tip!   derniéra; Poslední uvedení; vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Cock
Divadlo Viola  20:00
Koupila jsem husu, tak nevím...
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Isole   novinka
MeetFactory  20:00
Aluminiová královna   premiéra
Městská divadla pražská 19:00
Mladé básnířky podle časopisu Lógr   scénické čtení poezie
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Otec  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Shirley Valentine
Pidivadlo  20:00
Kytice
Pomezí  18:00
Popel a náprstky
Pomezí  20:00
Popel a náprstky
Studio DVA divadlo  19:00
Poprask na laguně   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
 19:30
Madame Rubinstein   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Pánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Zadané představení; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  náš tip!   vyprodáno
Vršovické divadlo MANA  19:30
Letní den
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Záskok

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo