Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 15. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínBurnOut aneb Vyhoř!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Řeporyje]Sůl nad zlato09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubAmerický bizon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnNatalie Inside Out - Natalie Reckert   Fun Fatale 201919:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloAbsolutno – kabaret o konci světa   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Osiřelý západ19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Kytice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Válka s mloky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
Co takhle ke zpovědi... (Pardon me, Prime Minister)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichOsmý světadíl19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraKrál Karel   Divadlo Toy Machine; 44. festival pražských a středočeských amatérských loutkářů17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách
hostuje: agentura Harlekýn
Příběh Coco Chanel19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíVelvet Havel  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceManželský poker19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouMocná Afrodíté19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]
hostuje: Cabaret Calembour
Kvidoule 3+KK  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]PLI   Bazaar Festival 201919:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22Dokonalá svatba   Divadelní spolek HerOLD19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPan Halpern a pan Johnson  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Osiřelý západ19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Tatínek 002   vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéTajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!   Zadáno pro Klub mladých diváků; zadáno14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéTajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!   pouze prodej (online a v pokladně)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéJeštěrka na slunci19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Solaris19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39
soubor: Divadlo X10
Solaris19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39Zóna   premiéra21:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna]
soubor: SpoluHra
Prolomit vlny19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Vladař11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Moře19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Kouzelná země19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Za krásu   2. premiéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Všechny báječné věci20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloLimbo20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAWonderful World - Collective B   Bazaar Festival 2019; work-in-progress21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloBrouk v hlavě   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
Šest tanečních hodin v šesti týdnech19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonŠlapeme zelí   kolektivní improvizace19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloWorkshop herectví s maskou s Footsbarn Travelling Theatre16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloRoztančené jeviště - Souboj divadel Praha/Finálový večer   M. Šimek & T. Řípová; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
hostuje: Mime Prague
VIP   Jazykově bezbariérové; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana [Cimrman English Studio]Pub in the Glade19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
BurnOut aneb Vyhoř!
Buchty a loutky [Praha - MŠ Řeporyje] 09:00
Sůl nad zlato
Činoherní klub  19:30
Americký bizon
Cirkus Mlejn 19:30
Natalie Inside Out - Natalie Reckert   Fun Fatale 2019
Dejvické divadlo  19:30
Absolutno – kabaret o konci světa   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Osiřelý západ
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Kytice
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Válka s mloky
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Co takhle ke zpovědi... (Pardon me, Prime Minister)
Divadlo Kalich  19:00
Osmý světadíl
Divadlo Karla Hackera 17:00
Král Karel   Divadlo Toy Machine; 44. festival pražských a středočeských amatérských loutkářů
Divadlo Na Maninách
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Příběh Coco Chanel
Divadlo Na zábradlí  19:00
Velvet Havel  náš tip!
Divadlo Palace  19:00
Manželský poker
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Mocná Afrodíté
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]
hostuje: Cabaret Calembour
 19:30
Kvidoule 3+KK  náš tip!
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 19:00
PLI   Bazaar Festival 2019
Divadlo U22 19:30
Dokonalá svatba   Divadelní spolek HerOLD
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Osiřelý západ
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 10:00
Tatínek 002   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  14:00
Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!   Zadáno pro Klub mladých diváků; zadáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!   pouze prodej (online a v pokladně)
Divadlo v Řeznické  19:30
Ještěrka na slunci
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Solaris
DUP39
soubor: Divadlo X10
 19:30
Solaris
DUP39 21:30
Zóna   premiéra
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna]
soubor: SpoluHra
 19:30
Prolomit vlny
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 11:00
Vladař
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Moře
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Kouzelná země
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Za krásu   2. premiéra
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Všechny báječné věci
Pidivadlo  20:00
Limbo
Studio ALTA 21:00
Wonderful World - Collective B   Bazaar Festival 2019; work-in-progress
Studio DVA divadlo  19:00
Brouk v hlavě   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 19:30
Šest tanečních hodin v šesti týdnech
Studio Ypsilon 19:30
Šlapeme zelí   kolektivní improvizace
Švandovo divadlo 16:00
Workshop herectví s maskou s Footsbarn Travelling Theatre
Švandovo divadlo 19:00
Roztančené jeviště - Souboj divadel Praha/Finálový večer   M. Šimek & T. Řípová; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio]
hostuje: Mime Prague
 19:00
VIP   Jazykově bezbariérové; vyprodáno
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana [Cimrman English Studio] 19:00
Pub in the Glade

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo