Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 22. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klub Ujetá ruka (Behanding in Spokane)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnStodůlecký Píseček 2019   Divadlo; zdarma15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Elegance molekuly  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Jonáš a tingl tangl19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Sirotci  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Dobrodružství kocoura Modroočka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicDen zkázy v advokátní kanceláři   Divadlo BLAMA19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Jistě, pane premiére!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství kocoura Modroočka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Krysař  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraKominíček a štěstí - Umělecká agentura Petra Kubce09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraKominíček a štěstí - Umělecká agentura Petra Kubce10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Mimino   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorČteme hrou16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Nebojsa18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace S nebo bez19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Indigo Company]Dokonalá svatba19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [ostatní]My dva atak19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Taneční hodiny   premiéra; ZADÁNO PRO ČLENY KLUBU PŘÁTEL DIVADLA UNGELT19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Jonáš a tingl tangl19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Leni   zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La FabrikaPokoj   HAMU19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Otec  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáMáj   scénický koncert; DAMU19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]To i ono20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo My děti ze stanice ZOO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAŽižkovská Noc00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAHier, Here, Tady   Ine Ubben a kol.; Žižkovská Noc 201918:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTASaudade - Alica Minárová   Žižkovská Noc 201920:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAHier, Here, Tady   Ine Ubben a kol.; Žižkovská Noc 201921:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Líbánky na Jadranu   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Hlava Medúzy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Hladová země   2. repríza za 120Kč19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA Gin Game19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub  19:30
Ujetá ruka (Behanding in Spokane)
Cirkus Mlejn 15:30
Stodůlecký Píseček 2019   Divadlo; zdarma
Dejvické divadlo  19:30
Elegance molekuly  náš tip!   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Jonáš a tingl tangl
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Sirotci  náš tip!
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství kocoura Modroočka
Divadlo Bez Hranic 19:30
Den zkázy v advokátní kanceláři   Divadlo BLAMA
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Jistě, pane premiére!
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství kocoura Modroočka
Divadlo Kalich  19:00
Krysař  náš tip!
Divadlo Karla Hackera 09:00
Kominíček a štěstí - Umělecká agentura Petra Kubce
Divadlo Karla Hackera 10:30
Kominíček a štěstí - Umělecká agentura Petra Kubce
Divadlo Minor [Malá scéna] 09:30
Mimino   pro školy
Divadlo Minor 16:30
Čteme hrou
Divadlo Minor [Velký sál] 18:00
Nebojsa
Divadlo Palace  19:00
S nebo bez
Divadlo pod Palmovkou [Indigo Company] 19:00
Dokonalá svatba
Divadlo Troníček [ostatní] 19:00
My dva atak
Divadlo Ungelt  19:00
Taneční hodiny   premiéra; ZADÁNO PRO ČLENY KLUBU PŘÁTEL DIVADLA UNGELT
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Jonáš a tingl tangl
Divadlo v Dlouhé  10:00
O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Leni   zrušeno
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)
La Fabrika 19:30
Pokoj   HAMU
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Otec  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách
Městská divadla pražská 19:30
Máj   scénický koncert; DAMU
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
To i ono
Pidivadlo  20:00
My děti ze stanice ZOO
Studio ALTA 00:00
Žižkovská Noc
Studio ALTA 18:30
Hier, Here, Tady   Ine Ubben a kol.; Žižkovská Noc 2019
Studio ALTA 20:00
Saudade - Alica Minárová   Žižkovská Noc 2019
Studio ALTA 21:00
Hier, Here, Tady   Ine Ubben a kol.; Žižkovská Noc 2019
Studio DVA divadlo  19:00
Líbánky na Jadranu   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Hlava Medúzy
Švandovo divadlo  19:00
Hladová země   2. repríza za 120Kč
Vršovické divadlo MANA  19:30
Gin Game

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo